Кільчицька розповіла про весілля, третю дитину та шлюбний контракт

Понеділок, 25 січня 2010, 13:37
Незабаром на одну самотню жінку у київському бомонді стане менше. Заступниця голови Київської міської держадміністрації Ірена Кільчицька підтвердила, що зібралася заміж.

"Я виходжу заміж. Мій друг-француз, батько мого сина Марка, зробив мені пропозицію. Він успішний банкір і бізнесмен у сфері інвестицій і нерухомості. А найближчим часом ми заведемо третю дитину", - заявила мерська дама "Сегодня".

 Нагадаємо, ТаблоID вже писав, що Кільчицька зібралася заміж. Очікувалося, що під вінець вона піде в період новорічних свят. Однак й донині Ірена Реонольдівна без штампу в паспорті.

"Церемонія відбудеться найближчим часом. Це буде в паризькій мерії, тому що якщо я проведу її в київській мерії, то скажуть, що я користуюся службовим становищем", - заявила вона.

Кільчицька готується до весілля 

Однак поки що повний список гостей наречена Кільчицька ще не склала. Але точно на церемонії будуть її найближчі подружки: дружина і донька мера Аліна і Христина, лікар Ольга Богомолець, донька "підрахуя" Тетяна Ківалова та донька Суркіси Світлана.

"Вінчання теж буде у Франції, в одній з російських церков, але пізніше. Можливо, це буде в Монако, і я приурочу його до свого дня народження (22 серпня)", - зауважила Ірена.

Але навіть одруження не поєднає пару під одним дахом. Виявляється, Кільчицька та її коханий житимуть окремо.

"Він буде жити у Франції, оскільки його бізнес пов'язаний з Європою, а я - в Києві. Будемо зустрічатися у вихідні - приїжджати один до одного в гості. Або у відпустці, як цього року. Я з дітьми відпочивала в Куршевелі, і він до нас приїжджав", - сказала заступник голови КМДА.

Ірена Реонольдівна також запевнила, що їй громадянство Франції ні до чого:

"Мені потрібне громадянство України, тому що я люблю цю країну і почуваю себе в ній комфортно. І тут я збираюся будувати політичну кар'єру".

Одна з найулюбленіших фото Ірени Кільчицької. Це, бува, не її менфренд?

Кільчицька нагадує, що цей шлюб для неї стане офіційно першим:

"Чому я вирішила його укласти? По-перше, дуже багато сімейних пар, які влаштовують неймовірні публічні весілля, розповідають про вічне кохання, а потім, не проживши і трьох років, розлучаються. Причому ще й через пресу поливають одне одного брудом так, що хочеться прийняти душ".

"Якщо в них було вічне кохання, і таке трапилося, то мені, яка казала, що інколи не вийде заміж, можна щось і порушити", - зауважила жіночка.

"Ще однин важливий момент - я ніколи не була офіційно заміжньою. І у мене з'явився шанс не залишитися старою дівою", - додала "жінка" Черновецького.

Окрім цього Ірена Кільчицька цим шлюбом спробує випробувати долю:

"Я прочитала, що шлюб, який буде укладений у рік Тигра, недовговічний. Ось тому я і пішла на таку авантюру, можу випробувати долю, адже мені також іноді хочеться бути непослідовною, як більшість жінок".

Ну а поки що майбутнє подружжя готує відповідні папери. Зокрема, шлюбний контракт.

"В даний час ми обговорюємо всі умови шлюбного контракту, включаючи будь-які форс-мажорні обставини. Це нормальне явище для Заходу, і при моїх феміністських принципах і моїй самостійності - тим більше", - зазначила Кільчицька.

Скоро у дітей заступниці мера буде офіційний татко 

Жіночка не оминула нагадати, що все що вона має - нажите її непосильною працею.

"Так, я живу не в однокімнатній хрущовці у Дніпропетровську. На відміну від багатьох інших, все оформлене на мене: машини, квартири, будинки, ділянки. Я навмисне так роблю, щоб потім мені ніхто нічого не казав. Але я не для того робила кар'єру, ставала "красунею та розумницею", щоб потім потрапити в "халепу".

"Не хочу, як більшість слов'янських жінок, залишитися з розбитим серцем, в сльозах, соплах і біля "розбитого корита", - долала заступниця мера.

Раніше Кільчицька заявляла, що їй краще самотужки виховувати дітей, ніж ще на додачу няньчити якогось чоловіка. Але жінка запевнила, що навіть тепер, коли вона перебуває у статусі нареченої, її вставлення до цього не змінилося.

"Я не хочу нікого няньчити, мене також няньчити не треба. Але не треба мене й напрягати. Це, до речі, також умова контракту", - зауважила вона.

Кільчицька перестрахується шлюбним контрактом

А от на запитання, чи буде вона шикувати чоловіка, Ірена Реонольдівна відповіла:

"Мені є кого шикувати - співробітників по роботі, персонал вдома, тому на те, щоб шикувати чоловіка, гадаю, у мене не залишиться ані часу, ані сил, ані бажання. Сподіваюся (сміється)".

Наостанок Кільчицька додала, що її коханий дуже любить Моніку і Марка, "а вони обожнюють його і чудово розуміють одне одного".

Фото "Фокус", "Новой", "Публичных людей"  та з сайту "Livestoty"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Кільчицька мріє бути нянькою, а своїх "залякала"

Кільчиьцка розповіла про своїх дітей: "Діти вже ходять у школу раннього розвитку тричі на тиждень. Дві години займаються малюванням, співами, логікою та англійською. Ще вони обожнюють кататися на каруселях"
Останні матеріали
Більше матеріалів