Кільчицька не фарбує нігті, хоче менший розмір і бракує Обаму

12 листопада 2009, 11:09

"Стильна штучка" Черновецького, Ірена Кільчицька забракувала дружину президента США Мішель Обаму.

Також заступниця столичного мера розповіла про свої гардеробні та музичні смаки і зареклася фарбувати нігті. А ще Кільчицька зізналася, що й досі недостатньо схудла після других пологів.

"Я ще не зовсім повернулася у свою форму. Ще маю схуднути на один розмір", - зізналася по секрету "Українська правда. КИЇВ" Ірена.


Так виглядала Кільчицька рік тому, через два місяці після народження сина
Ірена: листопад-2008 (ліворуч) і листопад-2009 (праворуч)

Нагадаємо, у Кільчицької двоє дітей - дочка Моніка та син Марк - від різних, за словами мерської дами, чоловіків. Вдруге вона народила 21-го вересня 2008-го року.

"Скоро рік і два місяці буде сину, і вже пора було прийти у форму", - самокритично зауважила Ірена Реонольдівна. А щоб досягти видимих результатів, Кільчицька, як вона зізналася, робила практично все:

"Я робила масажі, дієти, постійна робота, тренажерний зал, багато рідини пила. Я робила все, що можна було робити".

Нагадаємо, у березні 2009-го ТаблоID помітив на тілі Ірени Реонольдівни загадкові пластири. Останні, зокрема, могли слугувати жінці з метою схуднення.

Форми улюблениці Черновецького: листопад-2008 (ліворуч) і березень-2009 (праворуч)

Також кілька цікавих фактів про свою зовнішність і уподобання розповіла улюблениця сім‘ї Черновецьких під час інтернет-чату на "Корреспондент.net".

"Наприклад, я у 19 років пофарбувалася у брюнетку і відтоді жодного разу не перефарбовувалася в інший колір. Я весь час ходжу з чубчиком, тобто близько 20 років не змінюю чубчика", - зізналася вона.

Також наголосила Кільчицька і на своєму манікюрі.

Кільчицька у день медика, 17-го червня 2009-го, із "Шанеллю" на грудях

"Я ніколи не фарбую нігті у червоний або який-небудь інший колір - хоча на інших мені це подобається. Мені подобаються темні лаки на інших або яскраві. Я носила багато років френч (французький манікюр), а зараз взагалі не фарбую нігті лаком", - заявила екстравагантна жінка.

Виявляється, Кільчицька боїться, що її переплутають з якоюсь фросею бурлаковою.

"А то зараз френчем кожна фрося бурлакова фарбує, і мені це не подобається. Я не уявляю на собі якийсь яскравий колір, хоча ще раз повторюю: на інших мені це подобається", - зауважила Ірена Реонольдівна.

Мерська дама перестала фарбувати нігті лаком, щоб не бути фросею

Окрім того, дамочка відзначила, що любить чорний колір і комфортніше почувається у штанях, аніж у сукні чи спідниці.

Водночас на питання, скільки Кільчицька витрачає на гардероб і косметику, вона відповіла: "Достатньо для того, щоб виглядати не гірше, ніж сьогодні".

При цьому заступниця мера і любителька "Chanel" та "Hermes" підкреслила, що не може критикувати чийсь стиль...

"Оскільки мій, можливо, значно менш прийнятний для людей. Я намагаюся тут бути дуже обережною в оцінці", - пояснила вона.

"Стильна штучка" Кільчицька у жовтні цього року

Тим не менш, покритикувати смаки першої леді Сполучених Штатів Ірена таки взялася.

"Хтось з тих світових знаменитостей, які визнані стильними - я їх стильними не вважаю. Наприклад, я не розумію, що у дружині президента США бачать усі дизайнери; світові таблоїди зараз кажуть про якусь стильність Мішель Обами... Я більшого несмаку ще не зустрічала", - поставила свою "чорну мітку" Кільчицька на образі Мішель.

Цікаво, що у вересні, як писав ТаблоID, дружину Барака Обами було названо однією з найстильніших відомих жінок.

"Але це моя об'єктивна думка. Я не кажу, що вона там погана, вирощує капусту або ще щось робить, але у плані стильності - це велике питання", - доповнила свою думку Ірена.

При цьому мерська дамочка визнала, що стиль - "почуття відносне". Вона також списала це на те, що є жінки різної вагової категорії, різних професій, і не можна, наприклад, порівнювати стиль політика та кінозірки.

Ірена вважає: образ Мішель Обами - суцільний несмак

Під шумок Кільчицька розповіла і про свої музичні смаки: "Музику слухаю найрізноманітнішу, але більш за все мені подобається музика 80-их років, дуже люблю Ретро fm. Але якщо раніше класика мене напружувала, то в останні роки мені почала подобатися класична музика".

А ще, як пише "Сегодня", Кільчицька зізналася, що була на всіх гірськолижних курортах. І в січні, власне, знову збирається покататися. І нема чого питати, чи вистачає їй на це грошей.

"По-перше, я довго займалася підприємницькою діяльністю, а по-друге, мені допомагають батьки моїх дітей", - впевнено сказала Кільчицька.

З такими успіхами, якщо Ірена Реонольдівна дозріє на третю дитину, у її закордонному паспорті взагалі місця не буде.

Фото з сайту КМДА

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів