Дочці Червоненка подавай мужчину заможного і щедрого!

2 липня 2009, 13:28
22-річна дочка заступника київського мера Євгена Червоненка - персона розкрита не до кінця.

З ким зустрічається Олександра Червоненко - невідомо, а на вечірках і світських раутах дівчина з‘являється або у товаристві батька, або ж з подругами. Подейкують хіба що, нібито Саша крутила амури із якимось московським олігархом.

У нещодавньому інтерв‘ю дочка запорізького екс-губернатора розповіла, хто не зможе стати її законним чоловіком, а також поділилася кількома подробицями своїх love-story.

Зокрема, Олександра, як з‘ясувалося, при виборі майбутнього чоловіка не омине увагою його статки. За бідного вона навряд чи піде...

"Думаю, ні. Я вважаю, чоловік мусить забезпечити гідний рівень життя дружині та дітям. В ідеалі вони не мають терпіти нестатки", - сказала Саша "Бліку".


Червоненко заміж за бідняка не піде

А свого обранця Червоненко бачить, за її словами, насамперед, надійною, щедрою і доброю людиною. Другорядним у цьому відношенні буде питання марок і брендів у гардеробі коханого.

"Мені жити не з модним костюмом, а з людиною насамперед. Тож про чоловіків я суджу за їхніми вчинками", - наголосила дівчина.

Та й питання сексу у стосунках між чоловіком і жінкою Червоненко видається не першочерговим: "Секс, безумовно, важливий. Але головне у взаєминах - кохання і повага одне до одного. Буде повага, буде і все інше!"

Також Олександра підкреслила: "І вже точно не вийшла б заміж за людину, яку не кохаю!"

Але й без кохання її під вінець не заманиш

Наразі ж вийти заміж дівчина не планує. Принаймні каже так: "Ви гадаєте, це можна спланувати? Коли зустріну надійного чоловіка, якого по-справжньому буду кохати і відчувати, тільки тоді погоджуся на заміжжя".

Проблема в тому, що як завоювати серце дочки Євгена Альфредовича, невідомо їй самій. "Якби я знала! Цей ключик у руках чоловіка!" - каже Саша.

Тим не менше, можна принаймні взяти до уваги випадки, коли Олександру вдавалося розчулити і вразити.

Залишилося знайти ключі від Саші

"Був цікавий випадок, коли ми з хлопцем тільки-но повернулися з Венеції, і йому одразу ж довелося летіти у Москву у справах. Я була вдома, у повній впевненості, що коханий зараз вже підлітає до Москви. І раптом зненацька лунає дзвінок: "Визирни у вікно. Я не зміг полетіти, не сказавши тобі, як сильно я тебе кохаю!" Це було незабутньо!" - ахнула Червоненко.

А поки що дочка Червоненка більше ходить з дівчатами, ніж з хлопцями

"Я, наприклад, обожнюю квіти. Мої улюблені - троянди і тюльпани. Одного разу на мій день народження мені принесли 221 шикарну троянду від людини, яка навіть не представився. Тільки через деякий час я дізналася, хто цей таємничий незнайомець", - похизувалася Олександра.

А ще дівчина додала, що матеріальними подарунками її не підкориш - надто банально.

Фото зі сторінки Олександри в "Одноклассниках.ру" та фото "Блік"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів