Симоненко тепер живе з тещею і приносить з роботи казки

28 липня 2010, 17:24
Плодовитий лідер Комуністичної партії Петро Симоненко у 57 років купає дітей та співає їм колискові.

Через місяць після народження другої дитини молода пишна дружина Симоненка Оксана Ващенко розповіла, як її Петя справляється з обов'язками татуся.

Колись коханка, а тепер законна дружина пригадує, що коханий приїхав забирати її та сина Івана з пологового будинку з букетом квітів. А от жодних дорогих прикрас чи каблучок із діамантами не було.

Хоча після народження сина, Симоненко на радощах звиви, що планує віддячити дружині якимось цікавим подарунком.

"Я запитала: ну, де подарунок (сміється). А він, мовляв: "Готуюся". Сказав, що це буде сюрприз ", - переповіла розмову Ващенко в інтерв'ю "Газете по-киевски".


На запитання, що б їй хотілося отримати в подарунок, дружина комуніста відповісти не змогла. Мовляв, все, про що вона мріяла - мати двох дітей - у неї вже є.

Нагадаємо, у Симоненка вже є 1,5 річна донька від молодої дружини. Маленька Маша по своєму реагує на братика.

Так, коли нового члена сім'ї привезли з пологового будинку додому і поклали в коляску, Маша підійшла і обережно доторкнулася до ноги братика.

"Іноді (Маша) думає, що це іграшка. У них же маленька різниця. Якщо чує, як Іванко плаче, буває, починає вторити йому", - розповіла Ващенко.

"А ще виникла проблема з соскою. Ми після року її почали відучувати від неї, а тепер вона бачить, що братику дають пустушку, і теж просить. Доводиться ховати від неї", - додала дружина комуніста.

До слова, одразу після народження сина Петро Симоненко розповідав, що тепер вони з дружиною і двома дітьми живуть в одній кімнаті. Та через кілька днів старшу дочку вирішили відселити.

"З нами живуть мої батьки, і донька переїхала до них у кімнату. А ліжечко Ванічки стоїть у нашому. Звичайно, буває, що Марія, перед тим як заснути, вередує, і тоді я її укладають спати", - пояснила Ващенко.

Жінка також розповіла, що татусь Петя відповідає за казки, приносячи їх з роботи.

"У будівлі Ради є книжкова розкладка, і продавці завжди залишають чоловікові новинки - знають же, що він "молодий" батько. І буває, що він по 10-15 різних книжок приносить", - запевнила Оксана.

Також Симоненко частенько змушений співати новонародженому сину колискові.

"Іван як-то на руках у тата засинає швидше, ніж у мене. Буває, я його качаю-качаю, а він - ні в яку. А чоловік візьме його на руки, щось йому там наспіває, і через п'ять хвилин син уже спить. Що співає - невідомо. Але вони про щось пошушукаются, домовляться, і Ванічка відразу спить", - запевнила Ващенко.

Та й ритуал купання сина Петро Симоненко намагається не пропускати. О 9 вечора глава КПУ зазвичай вже вдома.

"Купання сина - це виключно привілей Петра Миколайовича. Водні процедури у нас починаються близько дев'ятої вечора, він завжди намагається до цього часу приїхати. Звичайно, у неї бувають форс-мажорні обставини, коли він затримується, але це дуже рідко", - додала дружина Симоненка.

Нагадаємо, Оксана Ващенко - друга дружина Петра Симоненка. Від першого шлюбу зі Світланою Володимирівною у комуніста лишилося двоє дорослих синів - Андрій та Костянтин та двоє онуків - Володя та Ліза. У 2009-му році гучне розлучення Симоненків перевернуло ЗМІ з ніг на голову.

Для Оксани Ващенко шлюб із політиком - другий в житті.

Фото "Сегодня", УНІАН, "Медианяні" та urr.org.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів