Симоненко розплодився: цього разу син

22 червня 2010, 22:11
22-го червня у лідера Комуністичної партії Петра Симоненка народилася четверта дитина. Про це у вівторок повідомляє "Голос.ua".

Лідер Компартії Петро Симоненко на старості років проявляє неабияку сексуальну активність. В результаті - у політика знову народилася дитина.

Петро Миколайович вдруге за півтора роки став батьком. Цього разу у Симоненка та його молодої другої дружини Оксани Ващенко народився син.

Про щасливу новину пресу телефоном сповістила сама породілля Ващенко.

Оксана народила в одному з пологових будинків Києва. Вага маленького Симоненка становить 3670 грамів, а зріст - 54 сантиметри.

Повідомляється, що мати і дитина почуваються добре.

Новонародженого хлопчика подружжя назвало Іваном.

Нагадаємо, у Ващенко і Симоненка вже підростає дочка Марія, якій майже півтора роки.

Оксана Ващенко - друга дружина Петра Симоненка. Від першого шлюбу зі Світланою Володимирівною у комуніста лишилося двоє дорослих синів - Андрій та Костянтин та двоє онуків - Володя та Ліза. У 2009-му році гучне розлучення Симоненків перевернуло ЗМІ з ніг на голову.

Для Оксани Ващенко шлюб із політиком - другий в житті.

Фото svitske.tv


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Симоненко збирається балувати свою позашлюбну доньку та сам її сповиває

Ващенко про дочку і Симоненка: "Він постійно носить Машу, вона вже звикла до його рук. Кажу йому: "Потрібно її у ліжечко, а то звикне засинати на руках". А він мені: "Нічого страшного, треба буде - буду носити"
Фокус

Коханка Симоненка розповіла, чому приховувала вагітність. ФОТО

"Каблучки з великим діамантом у мене точно немає. Парфуми дарував і квіти ледве не щодня. На Новий рік - відеокамеру. Ще ноутбук, про який я давно мріяла. Я люблю практичні подарунки, пов'язані з технікою", - каже практична Ващенко.
Останні матеріали
Більше матеріалів