Лорак хоче зробити Кіркорова татком, але він ще не в курсі

4 лютого 2011, 11:43

Співачка Ані Лорак у декреті засиджуватися не збирається. Кароліна не хоче довго жити на одну зарплату і вже вибрала собі кума - причому особу досить скандальну.

"Гадаю, найкращим хрещеним (батьком) для мого маляти буде Філіп Кіркоров. Поки йому не запропонувала, але, відчуваю, він дуже хотів би. Адже я про своє становище йому повідомила з-поміж перших! Зараз він в Америці, шле мені смс, щоб я берегла себе , ні про що погане не думала", - поділилася Ані Лорак в інтерв‘ю "Сегодня".

Схоже, репутація неврівноваженого агресивного забіяки, яка останнім часом міцно вчепилася у Бедросовича, Кароліну не бентежить.

Невідомо, чи бентежать артистку забобони, пов‘язані із вагітністю, але купувати речі для дитини до її народження співачка не планує.


Лорак впевнена, що найкращим кумом буде Кіркоров

"Не треба робити щось наперед. І пологовий будинок, й ім'я, й одяг будемо обирати, коли прийде час. Але вже точно народжувати у воді я не буду", - запевнила Лорак, зважаючи на чутки, що давненько гуляють інтернетом.

Також, як зізналася Кароліна, вона переймається і фінансовим становищем своєї сім‘ї під час свого материнства. Адже без концертів артистка за кілька місяців відчутно втратить у грошах.

"Слава Богові, я не одна у нашій сім'ї працюю. Чоловік теж непогано заробляє, на хліб з маслом, гадаю, буде вистачати. Мурат - асистент гендиректора з розвитку бізнесу однієї туристичної компанії, а ще у нього приватне туристичне агентство. Ну і ще є ресторан, наше спільне дітище, яке Мурат повністю сам веде. Тому голодними не будемо ", - сміється Кароліна.

"Але, звісно, гроші вже відкладаємо. Я потихеньку планую бюджет з урахуванням того, що будуть витрати на дитячу, гардероб..," - зізналася зірка.

Мурат для Кароліни на хліб з маслом заробить, а в декреті вона не засидиться

До слова, як запевнила Кароліна, у її Мураті вже проявляються батьківські якості:

"І чоловік за мене дуже хвилюється, переживає. Коли надвір виходжу, Мурат укутує мене у шарфи, шапочки, рукавички... Тож проявляється у ньому тато, турбота батьківська. Хоча виступати мені чоловік не забороняє. Дав мені можливість самій вирішувати, до якого моменту буду працювати".

І хоч затяжний декрет Лорак не планує, все ж часу на те, щоб побути мамою, їй хочеться.

"Не думаю, що просто з пологового будинку - на сцену. Хочеться ж і мамою побути, відчути все це. Але, з іншого боку, за термінами плануємо пологи на початок літа, а в липні у мене вже запрошення на "Нову хвилю" в Юрмалі," - пояснила Ані.

"Гадаю, навіть коли не буду на сцені, однаково буду чимось зайнята. Не можу собі уявити, що ось сиджу і не знаю, чим себе зайняти! У мене такого ніколи не було в житті", - каже наївна Лорак, яка, схоже, й не уявляє, як-то бути цілодобово з маленьким дитям на руках.

Кароліна думає, що виховувати маленьку дитину - це "сидіти і не знати, чим себе зайняти"?

Також Кароліна поділилася спостереженнями за змінами у своєму характері у зв‘язку з вагітністю:

"Я за собою нічого такого не помічаю. Та я ж по життю не примхлива людина. Буває, звісно, мучу чоловіка - хочу ось манго! Або полуниці посеред зими. І Мурат намагається їх десь діставати".

"А більше нічого такого надприродного зі мною не сталося, хіба що стала більш розсіяною", - додала вона. Каже, мовляв, стала "така забудькувата" - то взуття концертне для виступу забула прихопити, то паспорт, коли летіли за кордон.

Водночас продовжує Лорак стежити за фігурою.

"Я не обмежую себе в їжі, але й з глузду не їду. Обов'язково гаряче щодня, овочі, фрукти. Я на себе дивлюся в дзеркало і думаю: ну поки пронесло... Вітаміни їм, щоб сили були і настрій", - поділилася вона.

Вагітна Кароліна стала забудькуватою, але капризами коханого не надто мучить

У декрет Ані Лорак збирається вже за два місяці. У березні, каже, ще буде максимально в строю, а потім два місяці приділить собі й маляті.

Нагадаємо, Ані Лорак і Мурат взяли шлюб 15-го серпня 2009-го року. А вперше про вагітність Кароліни стало відомо у грудні 2010-го року.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), "Сегодня", а також світлина прес-служби


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів