Лорак притягне чоловіка на пологи і сподівається на інстинкти

18 лютого 2011, 11:52

Вагітна співачка Ані Лорак ще не знає, кого носить під серцем. Однак артистка вже визначилася, де і з ким народжуватиме малюка.

32-річна Кароліна вирішила, що її коханий Мурат повинен бачити, як його дитя з'являється на світ.

"Я поки не думала про місце, де буду народжувати, натомість Мурат точно буде присутній при пологах. Ми це вирішили разом. Мені і йому так буде спокійніше. Він буде мене підтримувати, і мені буде набагато тепліше, я буду відчувати себе сильнішою", - пояснила Лорак.

Свого первістка Ані та Мурат вирішили народжувати в Україні, пише "Gazeta.ua".


Лорак і Мурат планують партнерські пологи

А от з пологовим подружжя поки що не визначилося.

"Ми ще не обирали клініку, хочемо поступово проходити ці періоди. Будемо вирішувати ближче до пологів", - зазначила Кароліна, яка має народити вже за кілька місяців.

Схоже, коханий Лорак неабияк переймається через майбутнього сина чи донечку – чолов’яга ані на мить не залишає кохану наодинці.

"Зараз мене Мурат дуже підтримує. Ніколи одну не залишить. Такий у нього характер. Він любить про когось дбати. Дуже добрий", - похвалила свого турка співачка.

Каже, чоловік любить спостерігати за дітьми на вулиці: "Я вже зараз помічаю, як він дивиться на діток, коли ми гуляємо. Він буде дуже хорошим татком".

Кароліна округлюється, але не поспішає шукати пологовий будинок

І якщо з рідним татусем маляти усе ясно, то от з хрещеним Кароліна ще остаточно не визначилися. Нагадаємо, нещодавно артистка зізнавалася, що найкращим хрещеним для її дитини буде співак-скандаліст Філіп Кіркоров.

Та, схоже, наразі Ані вирішила добряче подумати з цього приводу.

"Чи буде Філіп Кіркоров хрещеним, поки що невідомо, поки що це на рівні розмов і емоцій. Ви знаєте, я вже боюся щось говорити! Я сказала, що Філіп першим дізнався про вагітність, а написали, що він буде хрещеним", - спробувала пояснити вагітна співачка.

Кіркоров ризикує так і не хрестити малюка Ані Лорак

Так само не поспішає Лорак дізнаватися й стать свого майбутнього маляти.

"Ми не знаємо статі дитини. Для нас найголовніше, щоб Бог послав нам здорового первістка", - цитує "E-motion" слова Ані.

Однак під час декрету Кароліна часу не гає й штурмує спеціальну літературу.

"У мене ж зараз з десяток книг, в яких пояснюється все про вагітність. Плюс поради досвідчених подруг - це головне підмога для майбутньої матері", - зауважила співачка, яка має за куму - матусю з досвідом Лілю Подкопаєву.

А от Мурат до мамциних книжок байдужий, пише "Комсомольська правда в Україні".

"Мурат такого не читає - у нього вроджене почуття турботи і любові", - впевнена Лорак.

Чоловік Лорак вже заглядається на інших дітей

Та й сама Ані після народження дитини буде покладатися на інстинкти:

"Думаю, по ходу все освоїмо. Мені здається, у кожної людини є інстинкти, які допоможуть. Якісь речі жінки роблять підсвідомо - по собі знаю. Коли я в дитинстві доглядала за своїм маленьким братиком, він весь час плакав. І я дуже швидко навчилася годувати, сповивати, заспокоювати".

На запитання, чи планує вона годувати своє маля грудьми, співачка запевнила: "Звісно!".

До слова, навіть якщо раптом у Ані та Мурата не прокинуться інстинкти, завжди є батьки, якій прийдуть на допомогу. Вже зараз майбутні бабуся та дідусь весь час підтримують вагітну доцю.

"Вони дуже хвилюються. Постійно телефонують, запитують, як у мене справи, як і всі люблячі батьки. А ще вони дуже хвилюються, тому що вперше стануть бабусею і дідусем. Попри те, що у мене є братики, я ощасливлю їх перша", - додала Кароліна.

Кароліна даватиме дитині груди, як Лобода

Наостанок Лорак похвалилася "вбивчим" подарунком від чоловіка на День усіх закоханих:

"Давно у мене не було такого чудового Дня закоханих. Чоловік просто вбив мене своїм подарунком. Він організував мені поїздку в Париж! А що може бути краще за місто всіх закоханих у День усіх закоханих?".

За словами Кароліни, Мурат просто приїхав додому і сказав: "Збирайся, ми їдемо".

"Що й куди - я не розуміла, але, як завжди, довірилася чоловіку. І лише в аеропорту я зрозуміла, куди ми летимо. До речі, ми були не одні - моя подруга Лілія Подкопаєва зі своїм чоловіком склали нам компанію", - додала вона.

Мурат ощасливив Лорак Парижем

Вже у Парижі Мурат ощасливив кохану величезним букетом рожевих троянд та зводив на шоу "Crazy Horse".

"І, звісно ж, не обійшлося без шопінгу. Ну не могла я поїхати з Парижа без покупок! Я купила багато всього, зокрема й кілька пар взуття на низькому ходу, що мені зараз дуже потрібно", - зауважила Лорак.

Фото "E-motion", "Медіаняні" та "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів