Вагітна Седокова готова народжувати втретє

14 липня 2011, 17:06

Співачка Анна Седокова збирається народити у липні. На останньому місяці вагітності колишня солістка "ВІА Гри" розповіла, що кумів для своєї другої дитини вже обрала, і кайфує від слова "чоловік".

Про пише "Сегодня" із посиланням на журнал "OK!", а також сайт "E-motion".

"...Не можу сказати точний день. Адже це все дуже особисте й непередбачуване. Але не буду приховувати, все відбудеться вже цього місяця. Тож часу для очікування залишилося зовсім небагато", - повідомила Седокова.

Як поділилася співачка, вона не хотіла народжувати дітей з дуже великою різницею у віці.


"Ми з Максом вирішили, що готові до дитини майже відразу після заручин. Ми зрозуміли, що впевнені одне в одному і більше не хочемо нікого шукати. Моїй доньці 6 років, і якщо ще потягнути час, різниця у віці між дітьми буде дуже великою", - зауважила екс-дружина футболіста Белькевича.

Седокова показала свій вагітний живіт

Анна також зізналася, що їй трохи лячно народжувати.

"Знаєте, трохи страшнувато. У мене немає страху перед болем. Є страх перед самою подією - люди навколо часто говорять, що аби ж усе пройшло добре. Зараз у нас з малюком все нормально, я знаю кожен рух, відчуваю що їй чи йому приємно. Звикла до п'ятки під моїми ребрами. За деякий час все зміниться, знаю, що стане значно краще. Але це великі зміни", - впевнена екс-"ВІА-Гра".

Розкривати стать дитини Анна не схотіла.

"Це не величезна таємниця, просто хочеться залишити щось особисте для себе. Та й, як кажуть, техніка у наш час теж помиляється", - розсміялася вона.

Аня побоюється народжувати

З ім‘ям для майбутнього немовляти у пари теж вже все вирішено.

"У нас було три варіанти, з яких лишився один. У нас не було ані сумнівів, ані суперечок. Але я точно знаю: коли малюк з'явиться, ми будемо називати його або її зовсім іншими зменшувальними іменами. Це як у нас з Аліночкою - її так лише у школі називають. А вдома вона у нас зветься зовсім інакше", - поділилася артистка.

Зараз, перебуваючи в Америці, Аня намагається більше часу приділяти сім'ї.

"І працюю, і насолоджуюся життям. Я перестала ходити до спортзалу тричі на тиждень, як робила раніше, - відчуваю, що маляті це неприємно. Я розумію, що зараз моє головне завдання - не порушити спокій внутрішнього світу. Я роблю розтяжку, плаваю, багато ходжу, але у жодному разі не бігаю. Відмовилася від гастролей", - підсумувала Седокова.

Співачка вже знає, як назве немовля

Також Аня розповіла, що вже знайшла для дитини хрещених батьків:

"У нас вже є майбутній хрещений тато - це наш великий друг сім'ї та його розумниця-дружина. За щасливим збігом обставин за 2 місяці після нас вони теж стануть батьками. Ми жартуємо, що теж причетні до цієї справи. Адже чарівна подія відбулася після того, як Марина попила після мене водички. Є така прикмета, і, як бачите, вона працює".

За словами Седокової, пологи у США коштуватимуть їй приблизно "стільки ж, скільки і в нашій київській клініці".

А ще Аня зізналася, що не проти колись народити і втретє.

"Думаю, так (сміється). Не відразу, але за деякий час. У мене цього разу зовсім не вийшло піти у декретну відпустку", - побідкалася вона заодно.

Між іншим, за словами співачки, зі статусом офіційної дружини у неї з'явилося ще більше ніжності до свого чоловіка Максима Чернявського.

"Адже набагато приємніше називати свого чоловіка "чоловік", аніж "бойфренд" чи "хлопець". Але це просто приємна емоція. Я переконана, що штампом у паспорті, як і дитиною, чоловіка не втримаєш", - визнала Аня.

Втім, на думку Седокової, "факт того, що ви одружені, надає відтінок сталості вашим стосункам. Це фундамент, на якому легше будувати сім'ю".

Як відомо, шлюб із Максимом для артистки - другий. Вперше вона вийшла заміж за футболіста Валентина Белькевича, від якого народила дочку Аліну.

Фото прес-служби співачки з сайту "E-motion", а також фото журналу "ОК! Украина" з Люкс FM

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів