У Данилка була депресія через власне обличчя

20 липня 2011, 14:13

Виконавець ролі Вєрки Сердючки, артист Андрій Данилко в юності страждав на депресію через спотворене обличчя, і досі сумує за Радянським Союзом.

Про скандальний випадок із "прапором СРСР", свої режисерські плани та гіркий післясмак Помаранчевої революції Данилко розповів в ефірі програми Tkachenko.ua.

"У мене була дуже велика проблема з обличчям. Я ніколи про це не казав. Через те, що я не вмів користуватися гримом, у мене повністю обсипало обличчя", - зізнався Данилко днями.

Як відомо, Данилко вже майже 20 років втілює на сцені та телеекрані образ фрік-персонажа Вєрки Сердючки.


"Я не міг піти до лікаря - якось я цього соромився. Ну, дурень!... Плюс на нервовому ґрунті - у мене постійно були стреси, всі ці люди... Я почав курити тільки тому, що мені треба було спілкуватися з дорослими людьми, а я не знав, як поводитися", - додав Андрій.

"Мені обкидало все обличчя, я мастив його цим Максфактором, це такий період... До сліз доходило... Я не міг вийти з квартири. Настільки це було... наче рана... От якщо говорити про депресію, то це було, мабуть, тоді", - резюмував артист.

"Через те, що я не вмів користуватися гримом, у мене повністю обсипало обличчя"

Також сумним був для Данилка 2005-ий рік. Так, на питання, що йому не подобається у сучасній Україні, Андрієві відповісти було складно. Натомість він зізнався, що не подобалося йому раніше.

Зокрема, Данилкові був не до душі період після перемоги Помаранчевої революції, коли і люди, і артисти розділилися на різні табори і почали чорнити одне одного. Зокрема, Андрій згадав про нападки на співаків Могилевську, Кузьму зі "Скрябіна" та Таїсію Повалій.

"Я був якось осторонь від цього і думав: Боже, ну це ж... театр! Як так можна... От мене цей період дуже сильно напружував", - зауважив Данилко.

Окрім того, у телеінтерв‘ю Андрій розповів, чому в 2007-му році після пісенного "Євробачення" спершу поривався у політику, а потім дав задній хід.

Данилка напружував період після Помаранчевої революції

"Природний хід Сердючки! Що далі? - ясна річ, політика. Вже ж було "Євробачення" - куди вище? Вже нема куди" - пояснив артист.

Причому, на думку Данилка, за його Сердючку "люди заради приколу пішли б і проголосували б".

Однак щойно Андрій задумався про політику, як довкола нього, за його ж словам, почали з‘являтися якісь люди, які пропонували йому гроші...

"І якоїсь миті я зрозумів, що лізу не у свою справу... лізу не туди, куди треба... Краще займатися своєю справою", - констатував шоумен.

"Тобто я можу зараз ці гроші забрати.... але мені буде соромно, ну, правда. Я такий: якщо я буду брехати, мені буде соромно. Адже ми не те що популярні артисти. Нас люди люблять - а це велика різниця. Нас довгий час люди просто люблять і ставляться до нас, як до улюблених", - щиро сказав Данилко.

У політику Андрій не пішов, щоб не лізти не у свою справу

До речі, років за 20 Данилко прагне так само народну любов не розгубити. За словами Андрія, він сподівається, що й на старості його зі сценічною "мамою" будуть запрошувати на корпоративи і дадуть заробити на кусень хліба.

Але до того, як він зовсім зістаріє, Данилко все ж хотів би спробувати себе у ролі режисера.

"Мені б хотілося все ж таки спробувати себе у кіно як режисер, не знаю чому. Я доводжу людей до сліз, розповідаючи деякі історії короткометражок, з яких я хочу почати. І мені так подобається, коли вони засмучуються, я маю на увазі, коли в них зволожуються очі... Я думаю: це я так добре розповідаю... Якби ще так зняти добре, як я розповідаю", - з посмішкою сказав Данилко.

Нагадаємо, чотири роки тому, Андрій жартував, що "цілком міг би стати порнорежисером".

"Я доводжу людей до сліз"

А ще, як зізнався артист, він дуже сумує за Радянським Союзом.

"Дуже сумую за Радянським Союзом, тому що мені було добре в Радянському Союзі. Я все-таки людина іншого часу - я просто перелаштовуюся, - от 60-х років, коли не гроші вирішували, а творчість..," - зазначив він.

"Ну, правда, я готовий це робити безкоштовно. І мені важливо, як це вийде, як це сподобається, а не скільки це коштуватиме. І в ті часи створювалися шедеври, а зараз..," - зітхнув сумний Данилко.

Від суму за СРСР Андрія не рятує навіть спогад про шкільний скандал, який стався із ним у 5-му класі.

"Я ж застав час, коли потрапив під репресії, ще дитиною. Якось у момент великої імпровізації, на Новий рік, коли я грав директора школи, я схопив пустий мішок Діда Мороза. Хтось там був з Обкому партії, і в цьому побачили, що я знущаюся над прапором Радянського Союзу", - розповів Данилко.

А в дитинстві Андрій "познущався" над "прапором Радянського Союзу"

"Потім мене вели до директора, змушували показувати цю сценку, і я, як придурок, цю сценку знову показував. Я цей час дуже добре запам‘ятав", - додав він.

У ході телеінтерв‘ю Данилко також поділився спогадами про дитинство.

"Я теж жив у прибудові. І вранці, прокидаючись до школи, в мене іній був на обличчі..," - сказав він.

Тепер же, за словами Андрія, у нього хороші умови життя. І, може, саме тому йому важко сходу сказати, що йому не подобається у сучасній Україні.

"Так, у мене хороші умови життя, на відміну від інших людей... Так, я не знаю, може, скільки хліб коштує. Може, це неправильно, але в мене це так... Але ж я не вкрав, правильно? Я можу зайти у супермаркет, я купую там якісь продукти... Я не шикую, я розумію, що в інших людей гірше..," - запевнив Данилко.

"Може, в мене трохи інші умови і я не стикаюся з тими проблемами, з якими стикаються багато хто з людей", - додав він.

Стопкадри з відео 1+1

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів