Мейхер шокувала бойфренда, бо з неї так і пре

22 серпня 2011, 12:04

Одна з "невмирущих" солісток гурту "ВІА Гра" Надя Мейхер-Грановська зізналася, що дитину виношувала із задоволенням, а нині намагається бути м‘якішою і слабшою.

За словами Надії, зараз вона закохана. Як відомо, обранця співачки звуть Михайло Уржумцев.

"Ми з ним познайомилися у Москві. На презентації нової колекції одягу Ренати Літвінової. Вона мене запросила, і я із задоволенням приїхала подивитися", - згадує Мейхер в авторському проекті Людмили Томанек "Ближче до народу".

"До речі, ця поїздка могла і не відбутися. Рената додзвонилася до мене лише напередодні презентації. Вилітати потрібно було наступного дня вранці. Якби не було квитків на потрібний авіарейс, я б не потрапила до Москви і не познайомилася б з Михайлом. Але доля таки розпорядилася нас звести. Хоча стосунки зав'язалися значно пізніше", - додає Надя.


Мейхер знайшла бойфренда завдяки Літвіновій і Москві

Як визнала "ВІА-Гра", її підкупила здатність чоловіка слухати.

"Перше, що мене приємно здивувало, - його вміння уважно й проникливо вислухати співрозмовника. Ось поки ти не поставиш крапку, він буде мовчати. Такий терплячий слухач. І це зіграло в розвитку наших стосунків велику роль. Тому що в мене характер непростий. Я людина досить владна, звикла до самостійного життя, звикла диктувати свої умови", - запевняє Мейхер.

Тож перший час Михайлу з Надією було непросто.

"Михайло був у шоці від того, що я постійно все йому розкладаю по поличках. Але потім я якось пом'якшилася. І, що дуже важливо, все-таки у його присутності відчула себе більш слабкою. Не завжди, звичайно, вдається себе стримувати. Бажання контролювати ситуацію з мене так і пре!" - каже артистка із найбільшим у "ВІА Грі" бюстом.

Мейхер при Уржумцеві намагається себе стримувати

"Але, з іншого боку, я ці процеси якось контролюю і себе не сильно вже й ламаю. Я ж розумію, мій характер сформувався під впливом певних обставин. Весь цей час доводилося з чимось боротися, від чогось або когось захищатися. Ось і нашарувалася броня", - визнає вона.

Втім, як впевнена Мейхер, справжньому чоловікові не потрібна жінка, яка сама все може.

"Йому важко стає, некомфортно. Він себе вже і чоловіком перестає відчувати. Заради того, щоб людині, яку я кохаю, було тепло і затишно поруч зі мною, хочу все більше і більше пом'якшуватися, набувати жіночності, поступливості, терплячості", - каже Надя.

На зауваження про те, що Михайло Уржумцев живе в Росії, а Мейхер - в Україні, і чи не важко жити на дві країни, зірка зі сміхом відповіла:

"Ми поступово зближуємося країнами. Він в Петербурзі, я - в Києві".

Надя готова пом'якшуватися, набувати жіночності, поступливості, терплячості

Нагадаємо, Мейхер наразі сама виховує сина-школяра Ігоря, якого народила поза шлюбом.

"Все відбулося природно. Правда, новина про те, що я вагітна, була несподіваною. Звичайно, я переживала. Розуміла, на час доведеться піти з колективу. І хвилювалася більше не про себе, а про те, що буде з колективом", - запевняє Надія.

"Але все в мені кричало, що малюк має народитися. Я із задоволенням його виношувала. І коли йшла у декрет, знала, що обов'язково повернуся. Хоча, може, хтось цього вже не хотів. Може, хтось ображався на мене. А після народження сина продюсери зрозуміли: я не збираюся бути домогосподаркою - і з задоволенням взяли мене назад", - посміхається Мейхер.

Втім, як визнає співачка, біологічний батько її сина їй допомагав:

"Так, звичайно. І допомагав, і допомагає всім, чим може".

Колишній і досі допомагає Наді всім, чим може

На запитання, чому Мейхер розлучилася із батьком свого сина відразу після народження дитини, вона відповіла:

"Не можна сказати, що ми і жили разом. Це було перше почуття, спочатку дуже сильне. Я з упевненістю можу сказати, що мій син Ігор народився в любові. Я не народжувала від якогось відчаю, спроби щось утримати. Народила, бо хотіла дати жити дитині, що зародилася у мені. Навіть якщо буду жити сама".

Також в інтерв‘ю Мейхер зізналася, що роздягнутися для неї - не проблема.

"Я танцюю з 11 років. Звикла і до яскравих костюмів, і до різних сценічних образів. Для мене напівроздягнутися або зовсім оголитися ніколи не було складно. Але є й табу. Далі я не хотіла б. Певної миті почуваюся невпевнено. Або це має бути так, щоб зображення стало твором мистецтва", - каже Надя, на рахунку якої не одна еротична фотосесія.

Повну версію програми з Надією Мейхер дивіться на Першому національному 28 серпня о 9.30.

Фото guzei.com з сайту "Delfi", NewsMusic.ru, фото з особистого архіву з сайту "Дни.ру", "Папарацци.ру"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів