Брежнєва: У мене дві дочки, і я не буду зупинятися

Середа, 28 березня 2012, 16:35

Колишня солістка гурту "ВІА Гра" Віра Брежнєва хоче заробляти сама, попри стрес, а чоловік насилу відпускає її з дому.

Про це зірка-білявка розповіла в інтерв'ю російському журналу "OK!", пише "Gazeta.ua".

Нещодавно Віра Брежнєва знімалася в пригодницькій комедії Олександра Войтинського "Джунглі". Заради зйомок співачці довелося відлетіти до Таїланду на цілий місяць. Віра каже, що родина насилу її відпустила.

"Я думаю, що це були б дивні стосунки, якби чоловік легко відпускав кохану жінку на місяць. Та я і сама наважилася не відразу, тому що в мене, по-перше, сім'я, а по-друге, багато іншої роботи", - ділиться думками Брежнєва.

 Брежнєва місяць провела з російським актором Свєтлаковим у Таїланді
 Не дивно, що чоловік Віри Міша Кіперман не дуже хотів відпускати дружину...

Нагадаємо Віра, чиє справжнє прізвище (дівоче) - Галушка, а по чоловікові і по паспорту - Кіперман, має двох доньок - Соню та Сару і чоловіка Михайла Кіпермана.

"Але, тим не менш, проект сам по собі видався мені дуже цікавим, хоч і вимагав тривалого часу для зйомок. Тут уже треба було або відмовлятися або погоджуватися на такі умови", - каже Віра.

Як відомо, у Таїланді під час зйомок Віра травмувала плече. До того ж, за словами 30-річної блондинки, через велику завантаженість на роботі вона пережила стрес.

"У мене нещодавно був стрес від того, що я дуже багато торік працювала і дуже втомилася. Але я не можу сказати, що мене накрило, навпаки, я ще чіткіше стала розуміти свої бажання, свої цілі. І ще ясніше бачу, як досягти балансу і гармонії. І розуміючи це, я до цього і прагну", - розповідає Брежнєва.

 Брежнєва каже, що торік запрацювалася і мала стрес
 Ох як важко бути місяць у Таїланді

Також, попри багатого чоловіка, Віра стверджує, що хоче сама отримувати гроші. Екс-"ВІА-Гра" досить часто знімається у рекламі дезодорантів. Як вона пояснює, знімається співачка заради заробітку в тому числі.

"Я заробляю і хочу заробляти сама, незалежно ні від чого. І якщо мені пропонують хороші проекти і контракти, я їх розглядаю, обговорюю зі своєю командою, а далі співпрацюю. Тим більше, що мені необхідно постійно вкладати кошти у власний розвиток і кар'єру, а також жертвувати на благодійність. І я нікого не прошу мені в цьому допомагати", - каже жінка.

Як запевняє Віра, у її участі в рекламі є і така собі соціальна роль.

"Я рекламую продукцію, в якій абсолютно впевнена. І я б хотіла, рекламуючи засоби гігієни та засоби догляду за собою, щоб жінки розуміли, що їх потрібно використовувати", - пояснює вона.

Зйомками у кіно і рекламі екс-"ВІА-Гра" намагається заробляти 

"Я, як і раніше, працюю над собою, я хочу самовдосконалюватися. Безумовно, для мене важлива, як і раніше, самореалізація, я хочу бути потрібною, затребуваною, і щоб те, що я роблю, приносило людям користь. Для мене це дуже важливо", - запевняє Віра.

Але передусім Брежнєвій важливо бути жінкою.

"І звичайно ж, на першому місці для мене моя реалізація як жінки. У мене дві дочки, і я не буду на цьому зупинятися. Щоб був чоловік поруч, хочу бути ним коханою і отримувати від наших стосунків задоволення", - стверджує співачка.

Брежнєва планує завагітніти? 

Фото "Story Star", "Знамя юности", "Metro News"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фокус

Брежнєва готова чубитися з чоловіком щотижня. ВІДЕО

Ідея про те, що в ідеалі треба сваритися раз на тиждень, сподобалася Вірі Брежневій. "Ну, раз на тиждень не виходить, набагато рідше. Але в принципі я візьму це на замітку, буду раз на тиждень. А не говорили в який день?" - поцікавилася вона
Лаунж

Брежнєва народилася тому, що її батьки хотіли сина?

"Напевно, багатодітна сім'я Галушка виникла тому, що тато з мамою мріяли про сина, але щоразу народжувалися дочки. Спершу з'явилася на світ моя старша сестра Галя, за 5 років я, а ще за 3 роки близнючки Віка та Настя", - розповідає Брежнєва.
Персона

Брежнєва зізналася, що може і без допінгу, але хоче стрибнути з моста

"Поки я в силах тримати Сонечку під контролем. Бити не хотіла б, якщо іноді щось і трапляється, вона сама повертається до мене і пропонує: "На, бий!" Мотузки в'є з бабусі та з няньки, але при мені намагається поводитися зразково. Я сувора у крайнощах, коли зовсім не слухається"
Останні матеріали
Більше матеріалів