Подкопаєва розповіла, як впоратися з ревнощами

26 квітня 2012, 11:43

Олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва каже, що з прийомним сином Вадимком у неї особливі взаємини, і з дитячими ревнощами вона впоратися вміє.

Про те, як це виховувати біологічну доньку і прийомного сина спортсменка розповіла "Комсомольській правді в Україні".

"У мене, як у кожного з батьків, накопичуються запитання з приводу виховання своїх дітей. І зовсім неважливо, усиновлені вони чи ні. Не існує формули під назвою "Як треба виховувати дитину". Або "Як поводитися з прийомною дитиною". Просто дуже важливо відчути, коли потрібно сказати про те, що вона прийомна, і чи варто говорити про це взагалі", - каже Лілія.

Варто зазначити, що у випадку з Подкопаєвою факт усиновлення від дитини приховати дуже важко, адже за її історією спостерігала вся Україна.


"А я ніколи не приховувала цей факт. Це у XX-му столітті жінки імітували вагітність і змінювали місце проживання, щоб про усиновлення ніхто не дізнався. Гадаю, в наш час це виглядало б нерозумно. А ще гірше буде, якщо дитина дізнається про це від "доброзичливців", - впевнена колишня дружина Тимофія Нагорного.

Ліля не приховувала від сина Вадима, що всиновила його

На запитання про те, чи сам син Лілії Вадим вже знає про те, що він прийомний, жінка відповіла так:

"Він знає, що ми познайомилася в такому місці, де було багато діток. Так склалося, що я зустріла свого сина саме там, і від цього моя любов до нього не менша".

Як відомо, після того, як Подкопаєва з Нагорним всиновили хлопчика, Ліля майже одразу завагітніла і незабаром народила дочку Кароліну, яку згодом похрестила співачка Ані Лорак.

"Періодично вони підходять до мене і запитують, кого ж я більше люблю. На це запитання я завжди відповідаю, що з усіх хлопчиків на світі найулюбленіший Вадим, а з усіх дівчаток - Кароліна. І коли хтось винен, то обов'язково має знайти у собі сили вибачитися", - розповіла вона про випадки дитячих ревнощів.

Вадим і Кароліна - як рідні
Подкопаєва: "Періодично вони підходять до мене і запитують, кого ж я більше люблю..."

Що ж стосується відмінностей у вихованні доньки і сина, то Подкопаєва зізнається – із Вадимом у них особливі стосунки.

"Всі мої близькі друзі зауважують, що з Вадимом у нас взаємини особливі. Вони унікальні, не такі, як з Кароліною. Вона може до мене підійти, обійняти, проявити ніжність", - почала розповідати Ліля.

Каролінка любить обіймати маму

"А Вадим - справжній чоловік. Днями я зателефонувала йому, і він мені сказав: "Мамо, я побудував нам будинок. І коли приїдеш, тобі його покажу!" Звісно, це іграшковий будиночок. Але він чекає на мій приїзд, щоб показати мені своє творіння", - тішиться Подкопаєва.

"Ці стосунки дорогого варті. Я не чекаю від Вадима в майбутньому слів подяки, просто даю йому свою турботу і тепло. І мушу зробити так, щоб він ніколи не згадав, що колись був самотній", - впевнена Подкопаєва.

А з Вадимком у Лілі стосунки особливі

А поки що малюки олімпійської чемпіонки відпочивають закордоном. У поїздці дітлахів супроводжує їхня бабуся.

"Зараз Кароліна з Вадимом в Америці. Поки я на зйомках в Україні, моя мама водить їх до школи, балує походами до луна-парку, на пляж. Зовсім скоро я до них приєднаюся. Буду давати щорічні майстер-класи, тому поєднаю приємне з корисним", - посміхнулася Подкопаєва.

Незабаром Подкопаєва чкурне до дітей в Америку

Нагадаємо, після розлучення із батьком Кароліни Тимофієм Нагорним Лілія Подкопаєва живе із бізнесменом Віктором Костирком. Чи укладала пара шлюб офіційно – наразі невідомо, втім на безіменному пальчику Подкопаєвої час від часу зауважують каблучку.

Фото з Facebook Подкопаєвої, у тому числі фото VR Vision Photography

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів