Єфросиніна не рахує чоловікові гроші та не думає про конкурентів

12 липня 2012, 12:25

Телеведуча Маша Єфросиніна після 10 років шлюбу й досі не знає, скільки заробляє її чоловік, бізнесмен Тимур Хромаєв. Але припускає, що він все ж таки заробляє більше за неї.

Також Маша не думає про своїх конкурентів та стежить за політичною ситуацією у світі, але політику не любить.

Про це та інше Єфросиніна розповіла в інтерв’ю "E-motion".

Телеведуча, яка начебто почала знімати документальне кіно, щодня читає новини. Маша вважає, що аполітичність – це безвідповідально.


"Щодня я читаю практично всі обсяги ключових новин не лише у нашій країні, але й у ближньому й далекому зарубіжжі. Мені цікаво, я люблю бути в курсі всього, що відбувається", - зазначає Марія.

Маша політику не любить, але за новинами стежить

"Єдине, що мені заважає, - я надмірно переживаю з приводу того, що у відсотковому співвідношенні новини на 90% негативні. Сумно, страшно, нервово. Я стежу за новинами. Мені здається, для будь-якої людини безвідповідально бути аполітичною, ні в чому не розбиратися… Це якщо говорити про безособистісне ставлення, а взагалі - політику не люблю", - зізнається Єфросиніна.

Цікаво, що Маша, яка вже багато років працює на телебаченні, не думає про конкуренцію.

"Якщо чесно, в мене немає часу думати про те, хто мій конкурент. Мій мозок зайнятий важливішими справами. Якщо я відволікатимуся на те, хто для мене конкурент, - я збожеволію. Мені треба працювати над собою, своїми позиціями та своєю творчістю. В мене багато ідей", - зізнається телеведуча.

Єфросиніна воліє не думати про конкурентів, аби не збожеволіти

Маша неодноразово наголошувала, що витрачає лише свої гроші на одяг, взуття, косметику та інші жіночі штучки. І це не тому, що чоловік не дає їй гроші, а тому, що вона сама багато працює.

Однак Маша не знає, хто заробляє більше – вона чи Тимур.

"Мій чоловік - дуже зайнята людина, дуже багато працює. Та й я теж - не байдики б'ю й теж дуже багато працюю. Тому мені складно відповісти, хто більше заробляє", - каже сестра невістки Віктора Ющенка.

Маша не знає, скільки заробляє її чоловік

"Є така штука в наших десятирічних стосунках з Тимуром - ніколи не порівнюємо, хто більше заробляє. Але ми заробляємо обоє. Але я думаю, що все-таки більше заробляє він, є в мене така підозра", - зізнається Маша.

До речі, не одяг телеведуча витрачає немало, адже відома своїм гарним смаком та різноманітним гардеробом.

"Я люблю красивий і зручний одяг. Ще краще, якщо є поєднання - і зручно, і красиво. Але улюблених брендів немає. Яке найдорожче вбрання, я не пам'ятаю, але мої вечірні сукні - не дешеві", - каже Маша.

Телеведуча не шкодує грошей на вечірнє вбрання

Що ж до родинних стосунків із сестрою Лізою Ющенко, то вони дружать сім’ями.

"Ми всі дружимо і спілкуємося. Звичайно, не так часто, як хотілося б, тому що всі дуже зайняті. Ми всі дуже зайняті, включаючи мою дочку, яка навчається у школі й до вечора сидить за уроками. Але ми намагаємося бачитися практично кожні вихідні. Ми або гуляємо в парку, або їздимо одне до одного в гості", - розповідає Єфросиніна.

Фото з Facebook Єфросиніної, "E-motion" та "Delfi.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів