Власова після Костюка і Ларсона не хоче стосунків з чоловіками

Понеділок, 18 лютого 2013, 17:28

Співачка Євгенія Власова вже неодноразово бідкалася на свої стосунки з екс-чоловіком Дмитром Костюком та репером Ларсоном. І зараз артистка дійшла висновку, що вона більше не хоче виходити заміж та впускати чоловіків у своє життя.

Крім того, зі слів Жені, Сергій Ларкін, як насправді звати Ларсона, у минулому був стриптизером.

Про все це Власова розповіла в інтерв’ю Каті Осадчій у "Світському житті".

Євгенія зізналася, що лише зараз її 8-річна донька Ніна дозволила їй вийти заміж не за тата, тобто Дмитра Костюка, а за іншого.

"Моя донька вперше за 8 років сказала, що вона готова до того, що я вийду заміж за іншого чоловіка. До цього це були істерики, коли вона розуміла, що поруч зі мною може хтось інший бути, це були сльози… Одну людину вона взагалі просто почала обзивати, коли він її випадково доцею назвав. Це був не її рідний батько", - розповіла Женя.

"Поговорити з нею та розповісти деякі моменти… Вона каже: "Так, мамо, ти маєш право (вже у 8 років) на особисте життя", - додала співачка.

 Донька вже дозволила Жені виходити заміж за іншого чоловіка

Втім, сама Власова до весілля не готова.

"Я не думаю про весілля, тому що чогось я так пообпалювалася… Не хочеться мені. Взагалі, поспілкувавшись з чоловічою статтю… Моя мама розійшлася з татом у 34 роки і досі в неї якось так усе… Не хоче вона до сьогодні, а їй 52 роки. Вона мені сьогодні сказала: "Женя, я не хочу, щоб ти потворила мою долю". Не тягне мене зовсім заміж, не тягне мене впускати у своє життя чоловіків. Я шокована тим, якими люди можуть бути, тому ні", - зазначила Євгенія.

 Власову не тягне виходити заміж та впускати у життя чоловіків

Усі і досі пам’ятають короткий роман Власової з репером Ларсоном, який тепер фігурує ще й як екс-чоловік Ірини Блохіної. Однак Женя каже, що не Ларкін від неї пішов, а вона його вигнала, коли потрапила до лікарні з раком.

"Я сама його вигнала просто з лікарні. Знаєте, місяць знайомства - і все життя ганьба. У перше своє інтерв’ю я казала, який він чудовий, як чудово він з дочкою поводиться… І рівно за місяць я потрапила до лікарні. І звідти мені довелося його вигнати, тому що я бачила, що при всіх його зізнаннях він гуляв, і рівно через тиждень, як я його вигнала, його бачили вже з іншою дівчиною", - поділилася співачка.

Власова вчасно разгледіла брехню Ларсона  

"І так само є інформація, що після того, як він з Ірою розлучився чи вона з ним, у якомусь ресторані бачили з брюнеткою… Він взагалі любитель брюнеток, насправді. Я не знаю взагалі, як Іру занесло, а власне, як і мене. Він, мабуть, як колишній стриптизер має підхід до жінок, я так розумію. Він знає, на яку кнопочку натиснути, відчуває людей", - сказала Власова.

Варто зауважити, що про минуле Ларсона у стриптизі не знала навіть Катя Осадча.

"Хто б знав про те, хто це такий, якби припустимо, не я? Хто б знав про цю людину? Насправді, таке враження, що він поставив собі мету… Мені цікаво, хто наступна жертва", - додала артистка.

 Євгенія розповіла, що Ларкін був стриптизером

Що ж до Дмитра Костюка, то з ним усе просто. Він і досі не платить аліменти Власовій на доньку Ніну.

"Він і досі не допомагає, при чому щодня цікавиться, як у нас справи. Мені 8-го квітня має бути 35 років, і якось я вже підохолодила свій запал… Я думаю, що якщо я буду витрачати себе на те, щоб доводити, що він має заплатити свої аліменти, я мабуть пропущу щось дуже важливе", - зауважила Власова (а ми раптом згадали про запал Наталі Окунської).

"Я маленький відрізок прожила у цих скандалах і мені не сподобалося. Я вирішила жити інакше. Зараз наше життя спокійне, і вони спілкується тоді, коли захоче Ніна, коли хоче батько. Але щось в цьому все одно є неправильне. Так не має бути", - підсумувала Євгенія.

Женя віддає перевагу спокійному життю без скандалів 

Нагадаємо, тривалі стосунки Власової з Костюком зіпсувалися у 2008-му році. Тоді Женя розповіла про зраду чоловіка.

А в квітні 2009-го співачка познайомилася з Ларсоном, як раз перед тим, як дізналася про свою тяжку хворобу.

Стоп-кадри з відео "ТСН", фото "Delfi.ua", "E-motion"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Власова вважає, що продюсер "ВІА Гри" – самодур, і хоче суду

"Знаючи, що дитина хворіє, він не телефонує і не цікавиться її здоров'ям. Це може тривати місяць, два. А одного прекрасного дня Діма набирає мій номер телефону і каже, що хоче сходити з Ніночкою у ресторан. Ця людина - самодур!"
Останні матеріали
Більше матеріалів