Бадоєв: "ВІА Гра" без Меладзе - це утопія

29 березня 2013, 16:28

Режисер Алан Бадоєв вирішив дещо змінити свою діяльність та життя взагалі. Він заявив, що припиняє масово знімати музичні кліпи та займатиметься лише тим, що йому дійсно подобається.

Крім того, Бадоєв зізнався, що дуже часто спілкується з колишньою дружиною Жанною та вважає її своїм найближчим другом.

Про початок нового життя Алан розповів "Фактам".

Бадоєв, який є одним з найбільш затребуваним кліпмейкерів СНД, вирішив дещо змінити естетику своїх кліпів. Це видно у його останніх відеороботах для співака Макса Барських та дуету Валерії з Валерєім Меладзе.


"Йду від шаблонів в кліпах, показую зовсім іншу естетику", - сказав Бадоєв.

Бадоєв почав експериментувати

На запитання, яку саме естетику, режисер відповів:

"Насправді вона заснована на вже давно відомих, старих, "радянських штуках", наприклад, кіномові Тарковського. Я хочу знімати портрети сучасної людини в різних обставинах. Мені цікаво вивчати психологію людей. Мої кліпи - не просто забавка", - зазначив Алан.

"Нехай це навіть буде не прибутково, але я можу собі подібне дозволити. Адже волію витрачати гроші не на дорогий одяг, квартири і машини, а вкладати в улюблену справу. Хочу показати світові, що в Україні можуть робити серйозні потужні проекти з новаторськими ідеями", - заявив режисер.

Бадоєв замахнувся на роль режисера-новатора

Також Бадоєв повідомив, що більше не зніматиме кліпи у тій кількості, як раніше.

"Я відкрив кілька нових студій, які вироблятимуть телевізійні продукти, кінопроекти... За собою залишаю право займатися тільки тим, що мені дійсно подобається. Взагалі, починаю нове життя! Тож кліпи зніматиму лише для тих артистів, у яких дійсно повірю, чия музика зачепить моє серце і хто буде готовий експериментувати разом зі мною", - поділився Алан.

"У таких випадках мова навіть не йде про гонорар. Упевнений, що цього року ми створимо набагато більше гарного і якісного українського продукту. Покажемо більше хороших артистів. Для мене це дуже важливо", - висловив надію Бадоєв.

А зараз Алан вирішив взяти паузу, аби "розставити крапки в існуючих проектах і приділити час дітям".

Алан з сином Борисом та донькою Лолітою

Що ж до спільного з Меладзе проекту нової "ВІА Гри", то тут усе залежить від Костянтина.

"Цей проект затримався через трагічні обставини. Всі ми знаємо, що Костя не цинічна людина. Він глибоко переживає цю трагедію. Ми чекали, коли Меладзе прийде до тями. Адже саме Костянтин - натхненник проекту. Без нього робота неможлива, як і сама "ВІА Гра" без його пісень. Сподіваюся, до осені вийде відновити творчість", - розповів Бадоєв.

Він також зазначив, що проект Дмитра Костюка, який також збирає гурт "ВІА Гра", є утопією.

"Усі розуміють, що "ВІА Гра" без Костянтина - утопія. Група існувала завдяки пісням Меладзе. Можна набрати тисячу дівчаток, але якщо не буде музики Костянтина, вийде вже зовсім інша історія. Можна назвати колектив хоч "Супер ВІА Гра", хоч "ВІА Гра у квадраті", це нікого не зацікавить", - заявив Бадоєв.

Бадоєв упевнений, що не може бути "ВІА Гри" без Кості Меладзе

Цікаво, що попри розлучення з дружиною Жанною, Алан продовжує з нею щодня спілкуватися і навіть разом відпочивати.

"Щодня шлемо один одному sms, фото, говоримо про все по телефону і зустрічаємося вечорами на великі сімейні вечері в повному складі. Зараз у нас повна гармонія. Ми навіть разом їздили відпочивати в США. Зізнаюся, і розлучилися для того, щоб не зруйнувати теплі стосунки, що складаються роками", - розповів режисер.

"Жанна - все одно мій найближчий друг і найпрекрасніша жінка. Адже вона подарувала мені дітей!" – наголосив Бадоєв.

Фото з Instagram Бадоєва та "Bestin.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів