Дружина Ляшка: Жарти про його орієнтацію не смішні

3 травня 2013, 11:09

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, як відомо, полюбляє епатувати. Але окрім корів та картоплі у Раді, Олега Валерійович ще любить доводити свою гетеросексуальність, демонструючи ідилію сімейного життя з дружиною Росітою і донькою Владою.

А нещодавно депутат привів свою дружину на шоу Савіка Шустера.

Так от жінка Ляшка вперше дала інтерв’ю та розповіла "Комсомольській правді в Україні" про свої стосунки з депутатом.

За словами Росіти, її поява у студії Шустера не була заздалегідь спланованою акцією.


"Тієї п'ятниці Олег запропонував мені поїхати разом з ним на ефір. Коли почалася передача, я перебувала за лаштунками шоу і спокійно спостерігала за подіями. Дискусія проходила в звичайному режимі. Але коли ж Олегу поставили запитання: чому ти "вбив" свою дружину в декларації, мені довелося вийти", - пояснила жінка.

Росіта іноді супроводжує чоловіка на телешоу

"У мене з'явилося бажання розставити всі крапки над "і": заявити, що в Олега є сім'я і у нас все добре. До цього випадку ми намагалися відокремлювати особисте життя від політики", - сказала вона.

Також Росіта зізналася, що не дає порад чоловікові у його політичних виступах.

"Єдина моя порада - щоб чоловік був більш спокійним", - зауважила дружина Ляшка.

На запитання, чому все-таки депутат не вказав її у декларації, Росіта повідомила:

"У нас стосунки не оформлені. Спочатку ми просто боялися цього, адже коли я була вагітна, Олег сидів у в'язниці за журналістську діяльність. Коли його випустили, він взагалі тривалий час був змушений нас ховати", - повідомила жінка.

Ляшко досі не одружений з Росітою

"А взагалі ми з Олегом вважаємо, що люди найчастіше йдуть у РАГС для того, щоб поставити печатку в паспорт і, таким чином, утримувати один одного або потім щось ділити. Але ні в мене, ні в Олега таких цілей немає. Щоб довго жити душа в душу, не обов'язково одружуватися", - зазначила Росіта.

Ляшко з дружиною цього року святкуватимуть 15-ту річницю своїх стосунків. Росіта розповіла, що коли вони познайомилися, то спілкувалися різними мовами.

"Було кумедно спілкуватися: він говорив виключно українською, а я російською", - згадала жінка.

Подружжя усі 15 років спілкуються різними мовами

Так само і зараз у їхньому будинку звучать дві мови.

"У нас навіть вдома є жарт з цього приводу. Олег каже: "Росіта, ти їси українське сало, ти їси картоплю, а розмовляєш російською". Я, звичайно, можу спілкуватися українською, але зручніше - російською. Коли ж Олег переходить на російську, я його не сприймаю. Російська у виконанні Ляшка дуже ріже слух", - розповіла дружина Ляшка.

За словами Росіти, Ляшко вдома зовсім не такий, яким його бачать на екрані та у Раді.

"Олег зараз дуже спокійний, неконфліктний. Це раніше у нього був складний характер, моторошно впертий. Ми могли посваритися, а потім не розмовляти кілька днів, перебуваючи в одному приміщенні. З віком це загострення пристрастей минуло. У господарстві дуже допомагає: картоплю чистить, оладки смажить", - похвалилася дружина депутата.

Олег Валерійович допомагає дружині у господарстві

Сама ж Росіта за освітою є бібліографом суспільно-політичної літератури.

"Але за фахом не працюю, як мінімум, років 20. Зараз керую івент-компанією, але в найближчому майбутньому хочу змінити роботу - більше подобається працювати з дітьми. Тому вирішила організувати невелику школу мистецтв…" – поділилася планами жінка.

На запитання про нетрадиційну орієнтацію Ляшка і жарти з цього приводу, його дружина серйозно відповіла, що усе це зовсім не смішно.

"Це не смішно. Жарт має з чогось з'явитися. Але я ще не побачила приводу для таких жартів і розмов", - зауважила жінка фігуранта гей-скандалу.

За словами Росіти, вони з Ляшком подумують про ще одну дитину.

"Але як Бог дасть. До дітей ми добре ставимося. Та й досвіду у вихованні піднабралися. Донька Влада раніше не хотіла ні братика, ні сестричку. Хотіла чомусь білочку. А зараз не проти дитинки", - зізналася жінка.

Влада вже хоче собі братика чи сестричку

Як відомо, Ляшко постійно чіпляється до політиків, які полюбляють дорогі брендові речі. Але його власний вибір одягу часто буває, на думку дружини, недолугим.

"Олег підбирає гардероб методом спроб і помилок. Іноді в ньому з'являються речі, що абсолютно не зрозумілі мені. Купив одне пальто... Жах. Але носив. Він вибирає речі, які йому подобаються і в чому він почувається комфортно. Тому у нас і блайзер помаранчевий був, а краватки недоладні", - розповіла Росіта.

Певно, цей оксамитовий піджак якраз з тих речей, які Росіта вважає недолугими...

Наостанок дружина Олега Ляшка зазначила, що її чоловік має правило – не дружити з іншими політиками.

"Адже нерідко так буває, що спілкуєшся з людиною, але варто відвернутися, як вона тебе вже обмовляє і обливає брудом. Тому ми вважаємо за краще спілкуватися з родичами, сусідами і друзями юності, молодості", - зауважила Росіта.

Фото з Facebook Ляшка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів