Тищенко: Я позитивно ставлюся до проституції

7 серпня 2013, 11:44

Останнім часом ім’я ресторатора Миколи Тищенка з’являлося у пресі у скандальному контексті. Спочатку вибухнув його київський ресторан, що спричинило за собою розслідування і чутки про кримінальну справу.

Пізніше Тищенка посварили зі співачкою Ганною Седоковою, приписавши йому те, чого він начебто і не казав.

Про те, як все виглядає насправді, Микола розповів "Медіаняні".

За словами Тищенка, згорілий в лютому цього року ресторан він відновив, але заклад припинив своє існування.


"Усе давно відновлено, люди працюють, процеси улагоджені. Але я прийняв рішення не відкривати ресторан у зв'язку зі своїми уявленнями про етику і мораль, незважаючи на величезні фінансові втрати. Цей ресторан був дуже дорогим у всіх відносинах, але на сьогодні він припинив своє існування як проект", - зазначив Микола.

"Після цієї ситуації я зрозумів, що у мене є багато друзів. Хоча, є люди, які мене не люблять. І я вважаю, що це дуже добре, адже якщо у людини є вороги - значить, він щось робить", - додав він.

Тищенко закрив ресторан, який вибухнув, через свої уявлення про етику

Кілька місяців тому з'явилася новина, що прокуратура відкрила кримінальне провадження на Тищенка за фактом самовільної окупації земельної ділянки та самовільного будівництва кількох ресторанів у центрі міста.

"Це були підступи конкурентів, це все неправда", - сказав на це Микола.

За його словами, він має усі відповідні документи та веде свій бізнес законно.

"Ви знаєте, іноді в Україні бувають нечистоплотні конкурентні методи ведення бізнесу. Я завжди був за здорову конкуренцію, завжди був за те, щоб люди тільки своїми професійними, етичними, моральними, фізичними якостями домагалися успіхів і результату", - пафосно заявив любитель пишногрудих і розумних жінок.

Тищенко заперечив чутки про кримінальну справу

Нещодавно Тищенко вляпався у скандал зі співачкою Анею Седоковою. Як відомо, Ганна виставила себе на продаж у соцмережі. Наступного ж дня у пресі з’явилася новина про те, що Тищенко готовий заплатити за Аню таку ж суму, як і за звичайну повію.

Седокова образилася на Миколу і заявила, що він має маленьке "хозяйство". Однак Тищенко запевняє, що його слова були вирвані з контексту.

"По-перше, я не вважаю це інцидентом, тому що я нічого такого не мав на увазі. Мої слова були вирвані з контексту. Звичайно, всім потрібно, щоб виникла якась цікава, кричуща історія", - зауважив Микола.

"Я говорив, що існує давня професія - проституція, і моє ставлення до цієї професії в цілому - позитивне. У мене негативне ставлення до жінок зі статусом повії. Повія, на мій погляд, чесна, в багатьох країнах світу проституція є легальною, законною роботою", - додав Тищенко.

"Як мені пояснив журналіст, вона написала: "Я повія. Купуйте мене"… Мені було дико це чути, тому що ми з нею в хороших приятельських стосунках. Були. Вона мати двох дітей, у нас спільна компанія, ми спілкуємося", - зазначив ресторатор.

Раніше Тищенко і Седокова приятелювали

"Ми всі з цього світу, і я знаю його правила, закони, знаю, як тут все влаштовано. Так от, за всіма законами шоу-бізнесу я правий. Тим більше, що я подзвонив Ані перед тим, як коментувати журналістам її грубе і неприємне висловлювання. Я розмовляв з її подругою Вардою, і все одно нічого не можу зрозуміти", - поділився Микола.

І тут Тищенко припустив, що Седоковій взагалі вже не потрібні чоловіки.

"Здається, у Ані Седокової стрес. Я взагалі не можу зрозуміти, чи потрібні їй чоловіки. Може, вона давним-давно змінила орієнтацію? Всі фотографії, які я бачу у неї, - це сексуальні двозначні пози в оточенні красивих жінок. Я бачив дуже багато відвертих її фото в оточенні жінок. Все може бути, я нічого не виключаю", - заявив екс-чоловік "Міс Україна-2008" Ірини Журавської.

Тищенко запевнив, що не називав Седокову повією

І наостанок наголосив:

"Я не називав її ані повією, ані шльондрою. Повією назвала себе вона".

Фото "Медіаняні", "Гламурчіка" та Микли Волошина з Facebook Тищенка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів