"Kazaky": Ми не хочемо паплюжити українських козаків

12 вересня 2013, 12:22

Хлопці з гурту "Kazaky" і досі є загадковими фігурами вітчизняного шоубізу. Вони не коментують свою орієнтацію однозначно та наголошують, що підбори не є ознакою жіночності. Мовляв, вони – мужні хлопці, які використовують жіноче взуття для сценічного образу.

Також, виявляється, з українськими козаками артисти майже не мають нічого спільного. А назва їхнього гурту походить з японської мови.

Про те, де вони беруть взуття на підборах 41-го розміру та про порівняння їх з трансвеститами "Kazaky" розповіли "ТСН".

Танцівники роблять акцент на тому, що підбори - це лише образ.


"Це сценічний образ, ми несемо його тільки на сцені", - запевнили хлопці і згадали, як усе починалося.

"Прийшла подруга з досить великим розміром ноги, і якось так жартома приміряли. Раз - раз, а потім виявилося, що пластика кардинально змінюється на підборах", - розповіли артисти.

"Kazaky" наголошують, що підбори - лише для сцени

За їхніми словами, спершу вони дуже втомлювалися та навіть падали.

"Ходити - це одне. А танцювати і робити якісь трюки - це нелегко, але вже досвід є, вже потрібні м'язи працюють, тому що бували такі моменти: ти стоїш на сцені, на краєчку сцени, там темно, якісь руки, люди, шум, в очі б'ють софіти, і ти розумієш, що в тебе вага тіла і ти починаєш потихеньку падати туди, вперед. Тобто, потрібно напружитися, затиснути все, скажімо, затиснути булки, ноги, все-все-все затиснути, щоб втриматися і не впасти вперед. Тобто, всю вагу тіла акуратно перенести так, щоб ніхто не помітив, що там щось сталося не те", - поділилися "Kazaky".

Артисти не одразу навчилися вправно танцювати на височенних підборах

І якщо перше взуття для виступів хлопці купували, то зараз вони його замовляють в Києві.

"Ми прийшли в магазин міряти ці підбори і дівчинка говорить - вона подумала, що ми, природно, купуємо подарунок. Мамі - сестрі, дівчині якийсь і коли ми їх почали міряти в магазині на Хрещатику, трішечки був шок у консультантів", - згадали танцюристи.

"Ми шиємо в Києві, тут є дуже хороші, добротні хлопці, які шиють і, звичайно ж, для такого навантаження, яке витримують наші підбори, просто звичайні туфлі, "Louis Vuitton" або якісь там круті-наворочені вони, звичайно, не підійдуть… Плюс ми вже знайшли для себе якусь оптимальну форму, яка нам підходить, яка, скажімо так, більш мужня, більш наближена для хлопців", - зазначили "Казаки".

"Шпилька, тонка, 14 сантиметрів. Це такий шок для людей і в принципі, ти ж не будеш кожному пояснювати, що я це купую для себе, але це для сценічного образу. Гаразд, нехай думають, що думають", - додали вони.

"Kazaky" танцюють на підборах у 14 сантиметрів

Мабуть, найчастіше запитання, яке чують хлопці, це запитання про їхню орієнтацію та гей-пропаганду. Однак вони не прагнуть відповідати на нього однозначно. Натомість вони пускаються у розмірковування про смаки та про те, як їх по-різному сприймають.

"Знаєте, дуже сумно. Дуже сумно і більше додавати, на жаль, нема чого. На кожен товар є свій покупець, хто хоче побачити в ньому погане - побачить, хто хоче побачити хороше - побачить хороше. Знаєте, у нас настільки різна цільова аудиторія. Починаючи від юних дівчаток і закінчуючи дорослими чоловіками, і тут все залежить від якоїсь інформованості і не знаю, освіченості. Тому що люди часто соромляться визнати, що їм щось подобається. Що дійсно хороша музика, дійсно хороші танці", - зауважили "Kazaky".

"Це ж не зроблено брудно. Це асоціативно, такі речі, коли порівнюють нас з якимись транссексуалами, з якимись трансвеститами, якось пов'язують з гей-спільнотами, тому що підбори - це жіноче, хлопець не може бути на підборах. Чому ні? Хлопець може все. Абсолютно все, просто як він буде це подавати? Це інше питання", - сказали артисти.

Хлопці вважають, що виглядають мужньо, незважаючи на підбори

"Так, у нас підбори, але при цьому, все має залишитися мужнім. Тобто, це мають бути хлопці на підборах. Це не повинні бути жіночні хлопці на підборах, ще щось. Це мають бути хлопці на підборах", - наголосили танцівники.

Олег, Стас, Артур і Кирило тренуються по 3-4 години на день. Вони майже не вживають спиртне, хіба що на якихось подіях, та не дотримуються особливих дієт.

Звичайно ж, найголовнішим для них є зацікавлення таких людей, як дизайнерів бренду "Dsquared2" та поп-зірки Мадонни.

"Вони зустріли з розпростертими руками. Ми самі здивувалися тому, як люди нас приймають відкрито. Це разом і обідати, і вечеря, і у них в гостях тусовки. Тобто, реально ми з ними погуляли, повисіли, попрацювали, подружилися", - загадали хлопці про свою участь у показі "Dsquared2".

У 2011-му році хлопці станцювали на показу дизайнерів з "Dsquared2"

А запрошення від Мадонни для них стало сюрпризом.

"Це була така несподіванка, ми були в гастролях десь на далекому сході, і коли нам хлопці, наші менеджери сказали, ми так після 9-ти годин перельоту не відразу це сприйняли. Так, але ви знаєте, там робота відбувається дуже стрімко. Від моменту написання і до зйомок минуло всього там тижня 2-2,5. Все дуже швидко відбулося, все сталося швидко, дуже швидко", - розповіли танцівники.

Цікаво, що назва "Kazaky" походить з японської мови і до українських козаків майже не має стосунку.

"Тут і від наших рідних козаків, у нас навіть у кліпі In The Middle, є чуби такі. Ми вирішили теж використовувати нашу національну фішку. Але в перекладі з японської - це "летить вітер". Нам дуже сподобалася ця гра слів. Але в жодному разі ми не хочемо акцентувати увагу на тому, що ми маємо конкретне відношення до українських козаків, ми не збираємося образ їх якось паплюжити", - запевнили "Kazaky".

Свою назву хлопці асоціюють з японським словом

На запитання про те, чи хтось з них має намір одружитися, хлопці сказали:

"Поки ні. А потім дружину з собою возити на гастролі треба ж буде, тому що часу не буде, весь час будеш відсутнім. Потім доведеться всю сім'ю возити з собою на гастролі".

Фото "ТСН" та з офіційного сайту гурту

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів