Лобода: Терпіти не можу показуху

18 жовтня 2013, 12:04

Співачка Світлана Лобода продовжує приховувати подробиці своїх особистих стосунків, бо запевняє, що терпіти не може показуху.

Вона вже шкодує про спільну фотосесію з цивільним чоловіком Андрієм Царем, на яку їх колись вмовила мам, і наголошує, що у її родині усе добре.

18-го жовтня Лободі виповнюється 31 рік, а напередодні вона дала інтерв’ю "Взгляду".

Цього року співачка вирішила не святкувати день народження, а виступати.


"Вранці мене привітають рідні, а потім лечу до Харкова виступати. Аж надто бурхливо ми відсвяткували моє 30-річчя", - сказала артистка.

Торти, які отримала Лобода на свій 31 день народження

"Це було, напевно, одне з найчудовіших свят! Мої друзі зібрали понад 70 осіб і навіть привезли з-за кордону подругу, з якою я не бачилася вже 10 років. Присвятили мені фільм, а на сцені виступали танцюристи з Грузії", - загадала вона минулорічний день народження.

Світлана у свій 31-й день народження вийде на сцену Харкова

У дитинстві Свєта мріяла, щоб батьки подарували їй годинник, який вона побачила на ринку.

"Він був такий гарний, блакитного кольору. Я про нього мріяла цілий рік! І ось на Новий рік мені його приніс Дід Мороз. Я була шалено щаслива. Ми жили не дуже заможно, іноді не було можливості купувати одяг, а годинник взагалі вважався чимось зайвим. Але батьки дуже старалися мені зробити приємне. І тому я зараз намагаюся зробити так, щоб моя дитина мала усе. Саме тому я дуже багато працюю", - поділилася Лобода.

Доньці співачки вже два з половиною роки. Зіркова матуся не натішиться здібностями своєї дитини.

"Спочатку вона була схожа на тата, потім - на маму, а тепер, нарешті, стала схожа вже на себе. Вона дуже велика розумниця і має дуже хорошу пам'ять. Слухає вірш і відразу ж його запам'ятовує напам'ять. Чого немає у її мами. І на відміну від мене, вона - усидлива дівчинка: малює, ліпить і робить маленькі подарунки мамі і татові", - розповіла Світлана.

Один з друзів Лободи привітав її у Facebook з днем народження та розмістив її дитяче фото

Однак Лобода не думає, що донька стане співачкою.

"Хоча в останні дні вона співає так, що навіть зв'язки посадила. До речі, у мене була та сама історія в дитинстві: я співала так, що навіть голос ставав сиплим", - додала Свєта.

На запитання про те, чи є підстави для чуток про її розлучення з Андрієм Царем, Лобода продовжує казати – ні.

"Ми як і раніше разом, у нас все в порядку. Просто зараз Андрій багато часу проводить в Росії - готує новорічні проекти, робить постановки для Алли Пугачової, Філіпа Кіркорова та багатьох інших. Зараз тільки повернувся. У Росії є попит на талановитих людей", - зауважила співачка.

"Ми не хочемо наші стосунки робити публічними. І взагалі вважаю стратегічною помилкою, що одного разу ми разом з Андрієм зробили спільну фотосесію для одного з журналів. Нас вмовила мама: "Будь ласка, ви ж така гарна пара!" Але мені не подобаються спільні фотосесії. Не подобається показувати, мовляв, подивіться, які ми щасливі і задоволені. Я цього не люблю. Я люблю ховати особисте життя - мені так легше і краще. Терпіти не можу показуху", - наголосила Світлана.

Лобода, яка тілький робить, що епатує публіку, заявляє, що терпіти не може показуху

Останнім часом співачка, як відомо, намагається експериментувати у своїх відео. Як виявилося, вона стала сама собі режисером.

"Після роботи з Аланом Бадоєвим я вирішила, що можу це робити разом зі своєю командою. Ми влаштовуємо консиліуми і вирішуємо - яким має бути кліп. Наприклад, сьогодні засідання тривало до другої ночі, а вранці я вже прокинулася з новою ідеєю, як створити відео на нову, дуже драматичну пісню", - поділилася Лобода.

На запитання про божевільні вчинки, які робили для неї фанати, Свєта розповіла, як один чоловік запропонував їй руку і серце просто на сцені.

"Один молодий чоловік вийшов і запропонував мені вийти за нього заміж. Я була вражена і сказала, що заміжня. Але він відповів: "Ні, ви незаміжня. Ви у цивільному шлюбі, а я вам пропоную руку і серце", - згадала співачка.

Світлана досі живе у цивільному шлюбі з Андрієм, а прихильники кличуть її заміж

Найбільшим подарунком для себе Лобода вважає здоров'я усіх рідних та близьких.

"Щоб мої рідні були живі й здорові. З часом розумію, що здоров'я - найголовніше, що у нас є. Я хочу, щоб все було спокійно в моїй родині, і тоді мені буде комфортно", - зізналася зірка.

А найбільш епатажним своїм вчинком Лобода вважає народження доньки.

"На піку своєї популярності я народила дитину і не побоялася. Я не шкодую, вважаю, що це здорово. І Євочка - найбільше досягнення у моєму житті. Якщо мені ще раз доведеться народжувати, я з задоволенням це зроблю", - сказала співачка.

Своїм найбільшим досягненням Свєта скромно вважає доньку Єву

Фото з Facebook Лободи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів