Могилевська про "вагітність", стосунки та пристрасть до ремонту

14 квітня 2014, 15:16

Співачка Наталія Могилевська досить довго не давала великих інтерв’ю та на деякий час відійшла від світського життя. Після втрати матері зірка намагалася зануритися у роботу, але впоратися із трагедією їй допомогла йога.

Зараз Наташа упевнена, що її життя іде у вірному напрямку. Засмучує лише постійна увага преси до її особистих стосункыв і приписування їй вагітності від різних чоловіків.

В інтерв’ю "Viva!" Могилевська в черговий раз спростувала вагітність та заявила, що свою першу пластичну опеарцію зробить не раніше 60-ти років.

Наталія зізналася, що смерть матері дуже на неї вплинула, однак вона знайшла сили жити далі.

"Я зрозуміла головне - життя триває. Минулий рік був найважчим у моєму житті - я втратила маму і намагалася закритися від переживань турботами, проблемами, справами… Я була в такому стані, що мій організм не витримав - стався збій всіх систем і процесів", - розповіла співачка.

 Могилевська розказала про своє життя після тривалої перерви

Вийти з цього стану Наташі допомогла 95-річна вчителька з йоги, яка сама їй зателефонувала.

"І тільки через три тижні, перебуваючи в медитаційному центрі в Індії, який розташований далеко в горах, і займаючись як фізичними тренуваннями, так і духовними практиками, я нарешті зрозуміла, куди мені йти далі. Тож моє схуднення значить лише те, що моє життя триває", - зауважила Наталя.

На зауваження про те, що багато хто вважає її жорсткою та безкомпромісною, Могилевська сказала:

"Чомусь прийнято вважати, що якщо ти сильна - значить жорстка, послідовна - значить безкомпромісна і так далі. Я всього лише принципова людина, яка любить дотримуватися чітких і зрозумілих рамок. Всі конфлікти між людьми виникають тому, що вони не "домовляються на березі".

"Я дотримуюся того правила, що перш ніж погоджуватися на ділові або особисті стосунки, потрібно оцінити ризики і спробувати домовитися про все заздалегідь. І якщо нам не вдається досягти наміченої мети, ми повинні вирішити, як будемо завершувати наші взаємини. Я дотримуюся домовленостей протягом обумовленого терміну. І мене засмучує, коли люди чинять по-іншому", - зазначила Наталя.

Могилевська не жорстка людина, а принципова

Як відомо, Могилевській багато разів закидали вагітність. Співачку обурює така увага преси до особистих і делікатних тем.

"Мене вражає і обурює той цинізм і блюзнірство, з яким жовта преса вдирається в особисте життя відомих людей, розшукуючи все більше і більше подробиць, абсолютно не замислюючись про те, які можуть бути наслідки. Їх не бентежить ні трагедія родини Кончаловських, ні хвороба Жанни Фріске. Вони дозволяють собі роздуми на тему, скільки днів або місяців залишилося жити Жанні, коли і за яких обставин прийде в себе чи ні дочка Кончаловського", - сказала співачка.

"Я періодично теж стаю жертвою подібного вторгнення в особисте життя і цинізму, з яким ось уже 13 -й раз за останні 10 років жовта преса обговорює, чи вагітна я, а чи були аборти, а чи будуть викидні, що не бентежаться обговорювати кандидатів у батьки", - додала Наталя.

"Починаючи з 2003 року, коли я вперше вийшла заміж, мені це запитання ставили багато разів… За останній рік я кілька разів давала спростування чуток, в тому числі на прес-конференції, присвяченій Дню боротьби з курінням. Моя прес-служба дала спростування в одній з найбільш рейтингових телепрограм про зірок. Але словосполучення "Наталя Могилевська вагітна", як було відмічено в одній з аналітичних статей, перекривало за запитами в пошукових словосполучення "дефолт в США", - обурилася Могилевська.

 Наталя обурена численними чутками про свою так звану вагітність

Артистка зауважила, що за останні 10 років їй приписували вагітність від кількох різних чоловіків – починаючи від Влада Ями і закінчуючи арабським шейхом.

"У моїй родині такі запитання, як "Скільки ви заробляєте?", "Коли заміж або народжувати?" та інші, вважалися безтактними. Тим більше, що немає нічого більш інтимного, ніж стосунки між дитиною і майбутньою мамою. Мене досі шокує легкість, з якою люди ставлять подібні запитання, це вже питання про виховання і традиції", - підкреслила Могилевська.

Також Наталія прокоментувала свої взаємини з канадським шеф-кухарем і телеведучим Ектором Хіменесом-Браво. Вона запевнила, що це всього лише дружні стосунки.

"У нас з ним на диво багато спільного. Я, наприклад, раніше і не підозрювала, що Ектор чудово співає, вміє танцювати, добре малює. Він долучив мене до малювання. Він уміє дивувати, особливо коли буквально за п'ять хвилин полагодив розетку в моєму будинку, поки чекав, коли я закінчу зачіску", - поділилася співачка.

 З Хіменесом-Браво Могилевська, з її слів, лише дружить

Також Наталка має спільну з Ектром пристрасть до ремонту.

"Я весь час щось ремонтую, перебудовую, декорую. Мені цікаво шукати нові шпалери, фактури, фарби, вигадувати ідеї за плануванням. Якраз зараз я займаюся ремонтом свого нового офісу - перебудовую звичайну хрущовку в суперсучасний хай-тек. Виявилося, що Ектор всі ремонти робив своїми руками - він з легкістю може покласти підлогу, побілити стелю, поклеїти шпалери", - розповіла Могилевська.

На запитання про те, чи не шкодує вона, що віддала перевагу кар’єрі, а не материнству, Наталія відповіла – ні.

"Насправді, на той момент я не почувалася готовою народити дитину і повністю присвятити себе сім'ї. Напевно, я йду за європейським варіантом - задумаюся про дитину після сорока. Мені все ще цікаво жити роботою і сценою".

 Могилевська не шкодує, що свого часу поставила роботу на перше місце

"Просто ми багато років жили радянськими стереотипами - потрібно рано вийти заміж, народити дитину і присвятити всю себе сім'ї, а в 50 вже спокійно піти на пенсію. Я ж планую тільки в 60 зробити першу пластичну операцію перед черговим ювілейним сольником. Адже людина, яка не курить, займається йогою, живе впорядковано, має бути повна сил довгі роки", - заявила Могилевська.

Фото "Viva!', прес-служби і "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів