Вакарчук: У мене доросла голова і дитяче серце

18 квітня 2014, 11:52

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук останнім часом дуже багато говорить про політику. Музикант зустрічається зі студентами, виступає на телебаченні та висловлюється у соцмережах.

Цього року "ОЕ" святкує 20-річчя, і з цієї нагоди Вакарчук розповів, як змінився за ці роки та яким чином політична ситуація у країні вплинула на його життя.

В інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні" Славік заявив, що до політики іти все ж таки не хоче, бо вона зв’язує руки.

Вакарчук зауважив, що складна економічна ситуація у країні майже не відбилася на ньому особисто.


"Я досить заможна людина, тому на особистому рівні економити поки не доводиться. Правда, я особливо ніколи марнотратно не жив, чесно скажу. Але я відчуваю подорожчання на багатьох інших речах. Наприклад, я хотів би зробити грандіозне шоу до нашого 20-річчя. А змушений буду зробити його все одно красивим і яскравим - але трохи не таким, як планувалося спочатку. А для мене це дуже важливо, я хочу радувати своїх шанувальників" - сказав музикант.

Вакарчук не приховує, що має гроші, але запевняє, що марно їх не витрачає

Утім, Святослав хвилюється, що через подорожчання життя, людям буде важко купити квитки на концерт "Океану Ельзи".

"Я пообіцяв недавно студентам під час зустрічі в Дніпропетровську, що ми вигадаємо для них які-небудь спеціальні знижки, щоб вони змогли прийти на наш концерт. Повірте, це не маркетинговий хід, у нас все гаразд з продажем квитків, але це важливо для шанувальників", - заявив Вакарчук.

На запитання, чи змінився він за 20 років існування гурту, Славі відповів:

"Посивів трошки. До речі, схуд трошки, як не дивно. Порозумнішав? Напевно, так... Зазвичай за 20 років розумнішають, а якщо ні - напевно, у людини щось не так з головою. Але за великим рахунком, мені здається, я не змінився".

"Мені в дитинстві моя класна керівниця постійно говорила, вибачте, що у мене шило в одному місці. Напевно, це шило робить моє життя цікавим, весь час хочеться продовжувати активно жити. Навіть злегка лякає ця невгамовна енергія, але це мій принцип", - зазначив Славік.

Славік зізнався, що його дещо лякає власна невгамовна енергія

"Я хочу так жити, мені так подобається - не найзручніший спосіб, але найцікавіший. Завжди казав, що у мене доросла голова і дитяче серце. З дитячим серцем часто робиш нераціональні речі. Але на те й доросла голова, щоб тримати себе в рамках. Скільки себе пам'ятаю, з дитинства вмів рахувати на декілька кроків вперед, але користуватися цією якістю не завжди виходить. Все одно серце що хоче, те й робить", - зізнався Вакарчук.

Нещодавно Святослав казав, що останнім часом подумує про політику. Однак зараз музикант наголошує, що не хоче туди повертатися.

"Принаймні, зараз. Коли-небудь, якщо вже зовсім нікому буде цим займатися... Чи варто втягуватися у політичну боротьбу, замість того щоб, перебуваючи "поза сутички", надихати і допомагати людям з різними поглядами об'єднуватися? Я не хочу в політику, це зв'язує руки, а влада мене не цікавить", - запевнив лідер "ОЕ".

Вакарчук не хоче влади, бо вона зв'язує руки

Не так давно співачка Лоліта публічно вибачилася перед Вакарчуком за те, що безпідставно назвала його русофобом.

"Я вважав за потрібне зателефонувати їй, запитав: "Ну звідки ти взяла це? " - "Ну ось, всі говорять...". Я запропонував: "Якщо ти щось знайдеш - хіба мало, раптом я дійсно дозволив собі десь когось образити, я публічно вибачусь". Вона не знайшла і через день публічно вибачилася. Це мужній вчинок людини, у якої є своя думка і яка за неї відповідає. Я взагалі радив би всім, публічним і непублічним людям, покладатися тільки на власну думку", - прокоментував Славік.

Святослав зауважив, що поважає вчинок Лоліти, яка публічно вибачилася перед ним

"Довіряйте прямій мові, яку ви самі чули або бачили. Хоча, кажуть, зараз умільці і це можуть змонтувати, вирвавши з контексту", - додав він.

Фото з Facebook "Океану Ельзи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів