Кільчицька: Я вийшла на Майдан у шубі та з віночком

12 травня 2014, 16:37

Колишня заступниця екс-мера Києва Леоніда Черновецького Ірена Кільчицька активізувалася напередодні виборів у Київраду. Вона, як відомо, балотується у депутати від 37-го округу.

В інтерв’ю газеті "Сегодня" Ірена розповіла, як ходила на Майдан в шубі та заявила, що не збирається їхати з країни, а тим більше з Києва.

"На Майдан я вийшла 1-го грудня. Пішла на площу в шубі і з українським віночком на голові. Зробила це навмисно, щоб у Росії не писали, що на Майдан вийшли бомжі і жебраки. Я допомагала активістам фінансами, на машини перша в місті закріпила прапорці ЄС і України на підтримку революції", - заявила Кільчицька.

Кільчицька спеціально ходила на Майдан в шубі

Вона також наголосила, що не боялася залишатися у центрі міста під час найстрашніших подій.


"Мені всі говорили: "Ірена, відвези дітей!" Але мої діти продовжували ходити в школу , а в столиці живе мій літній батько. Я пишаюся тим, що живу в Україні, і їхати звідси нікуди не збираюся. Якщо комусь тісно зі мною - нехай їдуть самі. А я не те що з України, з центру міста їхати в елітну Конча-Заспу, наприклад, не має наміру", - підкреслила Ірена.

На запитання, чи побільшало в неї майна за останні 4 роки паузи у діяльності, Кільчицька відповіла:

"Я взяла приклад зі "старших товаришів", у яких немає майна, а будинки і квартири вони орендують або їх їм дарують друзі... Навіть деякі кандидати в президенти у нас мало не жебраки! Я прийшла в київську мерію з бізнесу і все заробила своїм трудом. У мене перший запис у трудовій в 16 років - я все життя працюю".

Кільчицька не злякалася подій лютого та не поїде з Києва

"У мене було багато майна. Але тепер я подивилася, як вчиняють "старші товариші", і запозичила їх досвід. Далі, як хочете, так і розумійте", - уточнила Кільчицька.

На зауваження про те, що колись вона асоціювалася з пристрастю до брендів, зокрема, сумочок від "Louis Vuitton", Ірена сказала:

"Сумочок від "Vuitton" у мене ніколи не було. Та й сама ця фірма мені взагалі не подобається. Сумочки, які я носила, вище рівня "Vuitton". З віком і різними життєвими обставинами все змінюється. І я не виняток. У мене зараз багато захоплень та інтересів, які пов'язані з моїми дітьми".

Кільчицька, як відомо, полюбляє сумки від "Hermes", одяг від Chanel та колись носила туфлі-пістолети, як у Мадонни

"Якщо раніше мені подобалися якісь сумки, то тепер мені подобаються банальні дитячі мультики, які дивляться мої діти. У мене багато подруг, у яких діти вже дорослі. А у мене маленькі дітки, і я живу їхніми інтересами.

Що ж до особистого життя, то з ним в Ірени теж усе добре.

"А в особистому житті у мене все добре - ніхто мені не заважає і не вантажить зайвими запитаннями. Я вирішила, що на двох дітях зупинятися не буду. Це і є в моїх в найближчих планах", - зізналася Кільчицька.

Нагадаємо, у грудні минулого року Ірена розповідала, як виховує своїх дітей, обмежуючи їх у грошах.

Фото ТаблоID, "Story.com.ua" та з особистого архіву Кільчицької

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів