Меладзе-старший про колишній шлюб: Чоловік з мене нікудишній

3 жовтня 2014, 14:31

Композитор і продюсер Костянтин Меладзе визнав, що був поганим чоловіком. Щоправда, він також зауважив, що має власну думку стосовно свого минулого шлюбу. Але не став сперечатися з тим, що про нього після розлучення казала екс-дружина.

А от про стосунки зі співачкою Вірою Брежнєвою, з якою йому приписують роман, Меладзе уперто мовчить.

Хоча продюсер зізнався, що в його житті починається нова глава, до якої він готовий. Про це пише "Комсомольская правда" з посиланням на програму Юлії Меньшової "Наедине с собой".

"Зараз я плекаю таку думку, щоб трохи зменшити оберти, менше працювати, намагаюся планувати якесь інше життя: подорожувати, поїхати відпочити, подивитися світ. Я думаю трошечки пригальмувати і більше приділяти уваги дітям, собі, близьким. Мені здається, прийшов час радикально змінити своє життя", - чи не вперше заявив Меладзе-старший.


Меладзе не розповідає про роман з Брежнєвою, але каже, що починає новий етап

При цьому Костянтин визнає, що як чоловік він - далеко не ідеальний варіант. Щоправда, це твердження стосується саме його колишнього шлюбу.

"Я належу до такого типу людей: поки стусаном не випхнуть, буду ось так сидіти і жити. Вона має рацію на всі сто відсотків, у всіх претензіях. Раз вона так говорить і так вважає, значить, вона має рацію. Зрозуміло, у мене може бути своя точка зору. Але я не заперечую і вважаю, що, безумовно, в якості чоловіка я - гірше нікуди", - зізнався продюсер.

Меладзе не став виправдовуватися і визнав, що був поганим чоловіком

Згадуючи історію свого шлюбу, Меладзе зауважив, що одружився почасти тому, що "час прийшов":

"Як у будь-якого романтика відбувається, мені здалося, що ось, власне, це вона. Це перше. По-друге, мама з татом вже турбувалися, що я так довго не одружуюся. А мені було нема коли, я музикою займався. Любов, природно, була. Ну як же, без любові такі речі не робляться", - поділився композитор.

Як відомо, Меладзе приписували романи чи не з кожною його підопічною.

"У мене професія така, як кажуть, смурна. Професія накладає відбиток. Більшу частину життя я провів на самоті. У студії ти сидиш один і музику пишеш один, тексти пишеш один, аранжування робиш на самоті. Ти живеш в якомусь ілюзорному світі, як підводник…" - зазначив композитор.

Костянтин провів більшу частину життя на самоті

"І до вечора, коли вилазиш з цього підводного човна, потрібно якийсь час для адаптації, щоб ти прийшов в себе і зрозумів, що ти в реальному світі. Я думаю, моментами зрозуміти мене складно. Я, правда, людина трохи замкнута. Здається, що я одноманітний, а насправді в мені вирують пристрасті", - зауважив Меладзе.

Нагадаємо, ще у березні екс-дружина Костянтина Яна дала велике інтерв'ю, в якому розповіла про розлучення.

Фото з сайту "Tochka.net", "Папарацци.ру", "Дуся", "Super.ru"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів