Приходько: Я не женуся за грошима та не хочу псувати репутацію політикою

11 листопада 2015, 11:51

Співачка Анастасія Приходько, на відміну від своєї колеги Злати Огнєвіч, не пішла до політики з партією Олега Ляшка. Настя довго думала та зрозуміла, що не зможе привернути увагу до справжніх проблем, які її цікавлять.

Тому вона залишилася на своєму місці і заявила – в політику піде лише, якщо створить власну партію.

Про це зірка розповіла "ТСН".

Приходько зауважила, що їй набагато комфортніше робити добрі справи без чийогось контролю. А в політиці це було б неможливо.


"А коли мені запропонували стати депутатом, я дуже довго думала, я спостерігала збоку як вже майже член Радикальної партії, мені все це не сподобалося… Мені б не дали говорити, тому що будь-яка партія передбачає власні закони…", - прокоментувала Настя.

Приходько вчасно зрозуміла , що у партії їй не дадуть робити те, що вона хоче

"Я зрозуміла, що так – я туди потраплю, буду собі депутатом, але користі я не принесу. По-перше, я артист, до артистів мало прислухаються. Ми - публічні люди, їм вигідно нас мати, бо до нас ніби прислуховуються. Але у цій партії ніхто б не слухав, бо артист ніби нічого у політиці не розуміє", - зауважила співачка.

"Якщо ми вже туди потрапляємо, ми ж маємо щось змінювати. Створювати законопроекти. У мене було дуже багато ідей, соціальних тем, і з приводу хлопців з АТО, я хотіла знімати фільм. Але це не цікаво", - обурилася Приходько.

Настя хотіла щось змінювати

Настя також наголосила, що не збиралася іти в політику заради політичної слави чи грошей.

"Іти в політику, щоб в мене був депутатський мандат – навіщо? Я не женусь за грошима і за славою у політиці, мені добре і на своєму місті. Тому я вирішила, що не буди не під чиєю егідою, я, як кажуть, одинак. У жодні політичні сили вступати не хочу", - запевнила артистка.

"Мені добре і на своєму місці"

Крім того, Приходько не захотіла псувати політикою власну репутацію: "Я її створювала дуже довго".

На запитання, з якою б іншою партією вона готова піти в політику, Настя сказала:

"Якщо я створю свою партію, яка лобіюватиме те, що мені цікаво. Потрапити до якоїсь партії для мене зараз те саме, якщо я піду у балет – я ж очманію від того, що там відбувається. Вони ж як хочуть, так і танцюють".

Мені пропонували казати ті чи інші речі, а я не хочу їх говорити, не хочу озвучувати.

Фото "ТСН" та з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів