Єгорова офіційно розлучилася з Мухарським, але відступати не планує

27 лютого 2016, 21:36

Актриса Сніжана Єгорова і шоумен Антін Мухарський нарешті офіційно розлучилися. Та кінець шлюбу на паперах аж ніяк не означає кінець чварам екс-подружжя. Навпаки, жінка запевнила, що не відступить і домагатиметься, аби екс-чоловік таки платив їй гроші.

Про це Єгорова розповіла Катерині Осадчій у "Світському житті".

За словами Сніжани, розлучення із Мухарським вона отримала напередодні свого дня народження, яке святкувала 23-го лютого.

Егорова теперь знову разлучена, але розбірки з Мухарським припиняти не збирається

Актриса не приховує, що ображена не лише на Антіна, а й на свого першого чоловіка - кліпмейкера Семена Горова. Бо обидва екса не згадали про іменинницю.


"Семен не привітав мене із днем народження, а батько моїх молодших дітей тим паче не привітав мене. Я думаю, він досі святкує наше розлучення, яке відбулося буквально напередодні мого дня народження, 16-го лютого. Розлучення відбулося і рішення набуло врешті-решт чинності", - зауважила Єгорова.

Вона наголосила, що все одно не залишить Мухарського у спокої й не відкличе позов стосовно виплати аліментів.

"Мова йде не про аліменти і про моє утримання, а про утримання його власних дітей. Тяганина триватиме, і я не планую відступати. І я не хочу власними руками грабувати своїх дітей. Я вважаю, що мій колишній чоловік може платити, повинен платити, якщо він - батько", - зазначила Сніжана.

Сніжана ображена на ексів

До слова, своє 44-річчя жінка святкувала без бойфренда.

"Бойфрендів, на жаль, у мене немає. Я у цьому сенсі примітивне створіння, я просто двічі вийшла заміж, із задоволенням народила п'ятьох дітей, і зрештою наразі одноосібно несу відповідальність за усіх цих дітей", - розповіла актриса.

"Мені образливо, що мої прекрасні діти не гідні таких батьків. Але я дуже вдячна моїм друзям, серед яких є дуже багато гідних чоловіків, які не є моїми бойфрендами, а являються моїми френдами, справжніми друзями. І вони дуже багато зробили для моїх дітей", - додала вона.

Мухарський поки не прокоментував офіційне розлучення з Єгоровою

Єгорова переконана, що треба все приймати, як є: "Все на цій землі в'яне, але тільки не ми. Років після 30-ти в мене було декілька важких днів, але потім я зрозуміла, що все одно, навіть, якщо я вимкну телефон та проведу весь день у ліжку, мене наздоженуть мої друзі. Я зрозуміла, що від цього нікуди не подітися, потрібно просто все прийняти".

Нагадаємо, епопея з розлученням Антіна Мухарського і Сніжани Єговорової розпочалася ще наприкінці 2014-го року. Відтоді актори встигли публічно поображати одне-одного, а нещодавно Мухарський взагалі звинуватив тепер вже екс-дружину у спробі дітовбивства.

Фото Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів