Окунська розповіла, як Франція врятувала її від Власенка та Тимошенко

21 березня 2017, 10:46

Після 2,5 років життя у Франції, Наталія Окунська продовжує судитися зі своїм ексом - депутатом Сергієм Власенком і звинувачувати Юлію Тимошенко та її політичну силу у репресіях.

В інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні" Окунська розповіла, чому втекла з дітьми саме до Франції.

"Головною причиною такого вибору стало те, що правосуддя Франції не залежить від політики. Це країна, де ретельно і неупереджено вивчають справу. Отримавши всі документи про побої і знущання, які мені довелося пережити, вони у всьому зуміли розібратися. У підсумку я отримала політичний притулок. Фактично це притулок від Сергія Власенка і партії Тимошенко", - заявила Окунська.

Наталя розповідає, чому втекла саме до Франції, але мовчить про те, хто саме їй допоміг, та чим вона заробляє на життя

Наталія зауважила, що французька влада дійсно серйозно ставиться до біженців.


"Наскільки я знаю, за останні кілька років у наданні притулку вони не відмовили тільки мені. Моє досьє становить близько 500 сторінок. Там йдеться про репресії проти мене, використанні політичного ресурсу. Напевно, французи були вражені такою жорстокістю, цинізмом, з яким політик знищує свою колишню сім'ю", - зазначила жінка.

Також Окунська назвала дії Власенка, які у Франції є неприйнятними.

"Наприклад, питання про відмову від вже усиновленої дитини. В Європі це вважається дикістю. Навіть той, хто спробував би таке зробити, скажімо, у Франції, моментально став би "нерукопотисним", негайно позбувся мандата і можливості займатися політичною кар'єрою", - запевнила Наталія, маючи на увазі те, що Власенко у шлюбі вдочерив її доньку Марію, а поті відмовився від дівчинки.

Старшу Машу Власенко удочерив у шлюбі з Окунською, а потім передумав

Як відомо, вже у січні цього року Власенку вдалося відсудити доньку Поліну в її матері. Окунська продовжує звинувачувати у цьому не лише екса, а й партію, яка за ним стоїть.

"Чому тоді програний мною суд став для моїх французьких адвокатів повною несподіванкою. Вони і гадки не мали, що в ЄС дитину, яка живе з мамою протягом 9 років, можуть раптом віддати батькові. Проти волі розлучити дитину з її двома братами і сестрою. Особливо з урахуванням того, що я не можу повернутися в Україну. В іншому випадку мене позбавлять статусу політичного біженця", - обурилася Наталія.

"Більше того, мене ще й зобов'язали виплатити Власенку 6 тисяч євро, які я йому нібито заборгувала. Уявіть, я – самотня мати і біженець, винна гроші не останній людині Тимошенко. Подивіться в його декларацію про доходи. Для Власенка мої 6 тисяч євро - жалюгідні копійки. Просто, вирішив з принципу обібрати мене до нитки", - додала Окунська.

Окунська неодноразово казала, що просила допомоги в Тимошенко, але не склалося

Наразі адвокат жінки подає відразу кілька касаційних скарг в Україні і у Франції.

"І якщо це не допоможе, - буду звертатися до Європейського суду, готова розповісти всім правду про цинізм і принципи цієї людини Тимошенко", - вже не вперше пригрозила Окунська.

Нагадаємо, нещодавно Наталія писала, що саме висвітлення всього бруду її судових тяганин з ексом допомагає їй у боротьбі проти нього.

Фото з Instagram Окунської та фото "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів