Гросу плаче за кожним зайвим кіло та любить, коли про неї говорять

5 квітня 2017, 15:50

Співачка Аліна Гросу насолоджується життям на кілька країн, плаче через кожне зайве кіло та любить, коли про неї говорять люди.

Разом з тим, вона не хоче бути просто картинкою з Instagram, як про неї можуть подумати.

В інтерв’ю "Lovefp.com" "бджілка" розповіла про роботу з Лепсом, свою сексуальність та зацикленість на зовнішності.

Не секрет, що останні кілька років Аліна переважно живе і працює у Москві та іноді буває в Україні.


"Якщо чесно, то я живу не на дві, а на три, а то й на чотири столиці. Я постійно переїжджаю, гастролюю і беру участь в зйомках в різних країнах. Такий ритм життя для мене звичний, і я насолоджуюся ним. Не буває так, щоб я нікуди не поїхала, а цілий місяць була в одному місті. Мені важко, якщо я сиджу на одному місці", - розповіла співачка.

Аліна полюбляє працювати у різних країнах та містах

Свій нинішній образ сексуальної білявки з пухкими губками Аліна пояснює бажанням провокувати.

"Мені подобається, коли про мене говорять. Мені подобається провокувати емоції у людей. Найгірше для мене - байдужість, коли людина байдужа, а якщо любить чи не любить, - це плюс", - пояснила Гросу.

Гросу не боїться, якщо не подобатиметься людям

Про сексуальність Аліна теж поміркувала. На її думку, кожна людина має харизму.

"Просто хтось подає себе добрим, милим, хтось більш стервозним, хтось посилає всім ще якісь флюїди. Мої образи безпосередньо впливають на мене: і макіяж, і стиль одягу, але я залишаюся собою. Як би там не було, жінка на сцені все-таки повинна посилати ті самі флюїди - бути ніжною і бажаною", - вважає Гросу.

"Ніжна і бажана" - такою Аліна хоче бути на сцені

Також Аліна поділилася думками про плюси і мінуси своєї популярності і життя на виду.

"Хтось хоче бути другом такої людини, як я, саме людини, а не артиста, а хтось вважає, що в мені, крім якихось певних рис - зовнішніх і того, що я співаю, - нічого немає. Вони навіть не намагаються роздивитися. Я не люблю бути картинкою, я в першу чергу людина. Звичайно, хочеться бути, як і будь-яке обличчя Instagram, "ідеальною лялькою", але я не забуваю про те, що я не модель, я артист. В першу чергу, я творча особистість, яка здатна творити і дивувати чимось більш цікавим, ніж зовнішність", - зауважила дівчина.

Іноді Аліні хочеться бути "ідеальною лялькою" з Instagram, але потім вона згадує, що не модель

При цьому всьому Гросу не приховує, що зациклена на власній зовнішності ще з дитинства.

"Я плачу через кожен набраний кілограм, особливо якщо він набраний спеціально. Я залежу не від коментарів у мій бік, а від того, як я почуваюся. Коли я скинула певну кількість ваги, і це було дуже помітно по обличчю, - я була найщасливішою людиною", - зізналася Аліна, якій, до речі, закидали пластичну операцію.

Зміни у рисах свого обличчя Аліна списує на схуднення

До того ж, Гросу здатна піти на жертви заради ролі.

"Якщо я знаю, що в кліпі маю виглядати зовсім сухою - я займаюся в залі, намагаюся "висушитися" і їм виключно білки, все без вуглеводів. Якщо я розумію, що потрібно набрати кілограми заради ролі і так мене бачить режисер, я готова піти на все", - запевнила Аліна.

Гросу заради ролі може пожертвувати стрункістю

Щодо співпраці з продюсерським цетром Григорія Лепса, Гросу сказала, що сама до нього прийшла ще у 19 років.

"Я відправила свої авторські пісні, і мене запросили на зустріч. Ми все обговорили, я сподобалася, так і почали працювати", - згадала співачка.

"Григорій Вікторович - справжній професіонал своєї справи, він робить все так, як вважає за потрібне, і добре відчуває аудиторію. У нас розвивають працездатність, цілеспрямованість, інтуїцію, він вчить розуміти глядача і те, що йому потрібно в даний момент… Нас вчать жити музикою настільки, наскільки це можливо. Нас вчать любити музику", - підсумувала Гросу.

Гросу думає, що Лепс вчить її любити музику

Фото "LOVE" та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів