Герман про пластичні операції: Ніде, нічого, ніколи

25 квітня 2017, 12:26

Колишня радниця президента-втікача Януковича Ганна Герман продовжує заперечувати пластичні операції на обличчі, які їй неодноразово закидали у пресі.

А ще екс-депутатка прокоментувала коштовні годинники, які їй свого часу подарували Добкін і Колесніков.

Про все це Герман говорила в інтерв’ю з Гордоном.

Згадуючи політичне минуле екс-регіоналки, Дмитро Гордон запитав її про годинник "Franck Muller" вартістю 50 тисяч доларів, який, за чутками, їй подарували на день народження Борис Колесніков та Михайло Добкін.


"Це правда, і, якби я знала, скільки він коштує, я б ніколи його не вдягла. Я б його заховала, чесно вам скажу. Я навіть не знала, що таке "Franck Muller". Мені подарували годинник, я його вдягла. Потім, коли мені сказали, скільки він коштує, я пішла і заплатила податок", - сказала екс-депутатка.

Це ще Гордон про дорогі сумки Герман не запитав. На фото - той сами годинник

"Я сказала: "Хлопці, я вас дуже прошу, не даруйте мені більше такі речі, за які я не можу заплатити податки! Тому що я буду працювати тільки для того, щоб бігати і платити за ваші подарунки!". Тому, я більше ніколи не носила годинників - я боюся не ті вдягнути", - додала вона.

Про годинники Герман неодноразово писав ТаблоID. І хронометрів від бренду "Franck Muller" у неї, як мінімум, два – вартістю 50 та 60 тисяч доларів. Про те, що їх таки подарували Добкін і Колесніков, вона також розказувала ТаблоID.

А це другий подарований годинник. Про сумки Герман теж говорила, що їй їх дарують

До речі, 7 років тому Ганна Миколаївна збиралася продати свої дорогі годинники.

Окрім дорогих годинників, Гордон підняв тему чуток про пластичні операції Герман.

"Ви сидите так близько, ви можете подивитися, що ніде, нічого, ніколи. Це просто хороше світло в студії", - заявила екс-депутатка.

"Ніде, нічого, ніколи" - універсальна відповідь на всі незручні запитання

Також Герман запитали, як вона оговталася після втрати обох синів.

"Знаєте ... треба з вдячністю приймати все, що посилає тобі Господь. Треба вчитися смиренню. І розуміти, якщо Господь дає тобі такі випробування, ти повинен їх пережити або померти. Або донести свій хрест, або впасти під цим хрестом. Господь піднімає тих, хто падає. Я не скажу, що я рівно несу свій хрест. Я падаю іноді. Але Господь мене піднімає", - сказала колишня регіоналка.

Не ефір до Гордона Герман прийшла в улюбленому "Chanel"

Нагадаємо, молодший син Герман Роман загинув у 2009-му році в автокатастрофі. Старший син Микола Герман помер у 2015-му від інфаркту.

Фото "ТаблоID" та "Гордон"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів