Окунська показала новий імідж та поміркувала про материнський подвиг

14 травня 2018, 17:09

Екс-дружина депутата Сергія Власенка, Наталія Окунська, яка успішно будує життя у Парижі, привітала жінок із Днем матері та похвалилася новим іміджем.

Фото себе з новою зачіскою Наталя виклала у Facebook і поміркувала про те, що насправді варто вважати материнським подвигом.

"Тепер я точно знаю, що ніякого героїзму немає в тому, щоб народити. Навіть найважчі вагітності й пологи не зрівняються з тим, що чекає нас усіх при виході з пологового будинку. Справжній материнський Подвиг - це виховати дитину", - заявила мати чотирьох дітей.

46-річна Окунська, як відомо, мати чотирьох дітей від трьох різних чоловіків

"Все частіше - одній, без підтримки, без допомоги. Без батьків і без аліментів. Під осуд і нерозуміння натовпу. Під небажання людей розуміти, наскільки це складна щоденна праця. Особливо - якщо мама виховує дитину сама. Одну дитину, двох, трьох, чотирьох.. Більше - навіть мені важко уявити", - зауважила Окунська.


"Подвиг - це не народити. Подвиг - це пронести свою любов через все життя і при цьому залишитися найближчою та найріднішою людиною для своєї дитини. Ось що значить бути Справжньою Мамою", - наголосила вона.

Дочку Поліну Окунська остаточно відвоювала у Власенка

Що ж до свого нового вигляду, про це Окунська теж написала.

"У тому, як ми живемо і як виглядаємо, велике значення мають ті, хто нас оточує. Люди, які нас запалюють, надихають і мотивують. Які здатні бачити хороше, робити компліменти, а це завжди найкращий стимул тягнутися вгору", - написала Наталія.

Наталія вкоротила волосся, але зберегла сивину

"Мені пощастило. Мене оточують розумні люди, естети і перфекціоністи, які дарують багато натхнення. Які не тягнуть донизу. Якщо жінці некомфортно або вона погано виглядає - їй потрібно переглянути своє оточення. Швидше за все, саме воно її сковує", - заявила Окунська.

Нагадаємо, кілька місяців тому Наталія хвалилася трансформаціями старшої дочки.

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів