"Ши-зо-зо" Байрак: У цьому році хочу народити дитину

15 лютого 2019, 13:00

Режисерка Оксана Байрак поділилася грандіозними планами, які набудувала собі на найближче майбутнє. 55-річна "королева мелодрам" збирається народити первістка.

А от заміж за потенційного татуся малюка Оксана поки не збирається. Вона вважає себе безсмертною, а ще "шикарною ши-зо-зо".

Про це вона поговорила з "Комсомольской правдой в Украине".

 
Оксана Байрак дозріла до материнства

"У цьому році хочу народити дитину. Я вже рішуче налаштована. В моїй новій квартирі, де зараз закінчується ремонт, є дитяча кімната і дитяча ванна. Молю Господа, щоби в цьому році в мене з'явилася моя Ліза", - зізналася Байрак.

"Ім'я я обрала ще в три роки, коли мені тато з НДР привіз ляльку, котру я назвала Ліза. Це дитяче відчуття материнства лишилося досі", - додала вона.

Оксана та її молодий кавалер Гоша досі разом. Та режисерка воліє не обговорювати своє особисте життя, мовляв, щастя любить тишу. І ставити штамп у паспорті не квапиться.

"Я завжди іду за своїми відчуттями. От якщо раптом станеться у голові або душі таке клацання, і мій внутрішній голос скаже: "Ксюш, давно в тебе в житті не було свята", я влаштую собі розкішне свято - весілля. Хоча хотілося б, щоби не я - а мені", - зізналася Байрак.

 
55-річна зірка планує в цьому році нарешті народити омріяну доньку Лізу

Зі слів режисерки, через незаміжжя її "хронічно" відносять до секс-меншин, але це, на жаль, не так.

"Мене навіть зараховують до активних лесбійок. От думаю - а чому до активних? У мене така тонка душевна організація, могла би бути пасивною, в принципі", - зі сміхом зазначила Байрак.

"Але завжди говорю, на жаль, я натуралка. На жаль тому, що творча людина, мабуть, має все спробувати. І зазіхання до мене були і тривають. І можна було би, звісно, запалити, але... Не моє!", - пояснила вона.

 
Режисерку "хронічно" записують у активні лесбійки, але ні

Байрак називає себе оптимісткою, яка має намір жити вічно.

"Я ши-зо-зо, прекрасна і неймовірна ши-зо-зо і цього не приховую! Більше того, я шикарна ши-зо-зо, в мене геніальне почуття гумору, прекрасна іронія, самоіронія, і мене найнеймовірніший діамантовий кранчик жовчі, ну й інтелект відмінний - IQ 200", - похвалилася Оксана.

Іще Байрак заприсяглася, що єдине, що у своїй зовнішності вона змінила за допомогою пластичної хірургії - це ніс. Решта все натуральне.

"Талією можу похвалитися і кубиками на животі теж. Усе склалося в мене і з талією, і зі стегнами, і з грудьми, і з ногами. І все моє. Єдина операція, котру я зробила, була зі зміни форми носа після страшної автокатастрофи", - запевнила режисерка.

Нагадаємо, зі своїм красенем Георгієм Оксана разом із 2011-го року. Чоловік був VIP-тренером, а потім подався в кіно та модельний бізнес.

Фото з Instagram Байрак

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів