Від жертви секс-трафіку до зірки серіалу: транс-красуня Індія Мур знялася для глянцю

10 травня 2019, 14:40

Обкладинку журналу Elle уперше прикрасила людина-трансгендер. Нею стала американська актриса та модель Індія Мур, зірка серіалу "Поза".

24-річна Індія, яка народилася формально хлопчиком, називає себе небінарною людиною, тобто такою, яку не можна віднести до чоловічої чи жіночої статі. Тому про Мур правильно говорити не "він" чи "вона", а "вони". Та варіант "вона" для зірки теж є прийнятним.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений IAM (@indyamoore) 9 Тра 2019 р. о 7:41 PDT

У інтерв'ю Elle Індія розказує про те, як у 14 років пішла від батьків, які її не розуміли, як жила у фостерних родинах, а в якийсь момент стала жертвою секс-трафіку. Мета акторки - зробити світ більш безпечним місцем для таких, як вона.

"Оскільки при народженні я була визначена як хлопчик, (батьки) від мене чекали маскулінності, щоби я поводилася таким чином, як, на їхню думку, має поводитися хлопчик. А я так не поводилася", - пригадує Мур.


Батьки Індії належать до Свідків Ієгови. Чим більше в їхньому синові проявлялася жіночність, то суворіше вони його карали.

"Часто, коли батьки перегинають палицю з вихованням своїх дітей, особливо коли ці діти - квір, вони не мають наміру їм зашкодити. Вони думають, що рятують своїх дітей від шкоди. Але не усвідомлюють, що завдають шкоди, що роблять саме те, що, як вони бояться, може заподіяти їм світ", - констатує Індія.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений IAM (@indyamoore) 9 Тра 2019 р. о 7:38 PDT

"Я хотіла, щоби вона прийняла те, ким вона є. Ти народився чоловіком, тож ти ним і є: чоловіком", - пояснює мама Мур, Глорія, якій вдалося поновити стосунки з донькою.

Під час розмови з журналістом Глорія плаче.

Щоби помогти Індії розібратися в собі, її передали до фостерних сімей. Вона змінила їх кілька, і однією з тимчасових мам дівчинки стала транс-жінка. Вона познайомила Мур із гормональною терапією, поділившись власними препаратами.

"Я просто відчула більший зв'язок із власним тілом. Відчула себе вільною. Мені сподобалося те, що я бачила у дзеркалі", - згадує Індія свої враження.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений IAM (@indyamoore) 9 Тра 2019 р. о 7:35 PDT

У 16 Мур стала пробувати дістати гормональні препарати через Інтернет. І тоді на неї вийшли "доброзичливці", які запропонували спосіб заробити на ліки - зустрічаючись із чоловіками.

"Я тоді не розуміла, що таке секс-трафік. Тією мовою, яку я знала, вони були моїми сутенерами. Я була просто дитина", - ділиться Індія.

Вона працювала на тих людей десь рік, і після того їй іще не раз доводилося себе продавати, щоби купити їжу та препарати. Нині Мур - відома актриса та модель. Але вона досі не знає, хто вона є насправді. У неї просто було часу на те, щоби в цьому розібратися.

 
Індія народилася хлопчиком, але не відносить себе ні до чоловічої, ні до жіночої статі
 
24-річна актриса має регулярно робити собі гормональні ін'єкції

"Я не вмію розважатися. Я не знаю, який мій улюблений ресторан... Я не знаю, хто я, крім як людина, яка просто намагається бути вільною та знайти безпеку для себе та інших", - каже Мур.

Як відомо, володар "Греммі" Сем Сміт нещодавно відкрито заявив про те, що є небінарною людиною. До категорії "квір" відносить себе і співачка Майлі Сайрус.

Нагадаємо, топ-модель Наталі Вестлінг нещодавно оголосила про зміну статі.

Фото з Instagram Elle та Мур

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів