"Боріться, маленькі леді": Джолі у відвертому есе розповіла про операції своїх доньок

Вівторок, 10 березня 2020, 14:00

Американська актриса Анджеліна Джолі розповіла про непрості випробування, які її родина пережила за останні місяці.

Дві їхні з Бредом Піттом доньки, спочатку 15-річна Захара, а потім 13-річна Шайло потрапили на операційний стіл.

Есе про те, як жінки, маленькі та великі, підтримують одна одну в тяжкі моменти, Енджі написала для видання Time із нагоди 8-го березня.

View this post on Instagram

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolie.info) on Mar 10, 2020 at 3:23am PDT

"Останні два місяці я провела, буваючи в хірургіях із моєю старшою донькою, а кілька днів тому дивилася, як її молодша сестра лягає під ніж для операції на стегні Вони в курсі, що я це пишу, бо я поважаю їхню приватність, ми обговорили це разом, і вони підтримали мене, щоби я це написала. Вони розуміють, що подолання медичних випробувань, боротьба за життя та зцілення - це те, чим варто пишатися", - зазначила актриса.

Джолі не розкрила подробиць, чому дівчаток оперували. Але Entertainment Tonight дізналося, що це через стан здоров'я Захари Бред Пітт у лютому пропустив церемонію BAFTA.

Зі слів Анджеліни, Шайло опікувалася Захарою, також за обома сестрами доглядала й 11-річна Вів'єн.

View this post on Instagram

A post shared by Angelina Jolie / Angie (@angelinaj1975) on Mar 10, 2020 at 2:21am PDT

"Хтось сказав мені, коли побачив, як мої дочки дбають одна про одну, мовляв, "для дівчат це природно." Я усміхнулася, а потім подумала, наскільки зловживають цією установкою. Від маленької дівчинки чекають, що вона дбатиме про інших. Від жінки, якою вона виросте, чекатимуть, що вона віддаватиме, дбатиме та жертвуватиме. Дівчат часто налаштовують думати, що вони хороші лише тоді, коли служать іншим, а коли фокусуються на власних потребах та бажаннях, це егоїстично чи неправильно", - написала зірка.

Як наголосила Енджі, м'якість маленьких дівчат, їхня відкритість та інстинкт піклуватися та допомагати іншим - це потрібно цінувати, а не зловживати. І необхідно робити більше для їхнього захисту.

View this post on Instagram

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolie_kids) on Mar 10, 2020 at 2:17am PDT

"Моє бажання в цей день, щоби ми цінували дівчат. Дбали про них. І розуміли, що чим сильнішими вони виростуть, тим здоровішими будуть і тим більше віддаватимуть своїй родині та суспільству", - зазначила акторка.

"І мій меседж до дівчат, боріться, маленькі леді. Ваша турбота одна про одну буде великою частиною вашого руху вперед. Не втрачайте витримки. Знайте свої права.І ніколи не дозволяйте нікому казати вам, що ви не є ціними та особливими і, перш за все, рівними", - наголосила Джолі.

Нагадаємо, Бред Пітт та Анджеліна Джолі кілька років ділили в суді опіку над шістьма нащадками. Подейкують, актриса навмисне чинить перешкоди спілкуванню колишнього з синами та доньками, налаштовує їх проти Бреда.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

Джолі оголилася для глянцю: В мене є видимі та невидимі шрами

Джолі розповіла про розставання з Піттом: Я більше не впізнавала саму себе

Тепер просто Джолі: Анджеліна позбулася прізвища Бреда Пітта


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів