Джолі про небезпеку домашнього насильства в карантині: Ізоляція - це тактика аб'юзерів

10 квітня 2020, 15:30

Американська актриса Анджеліна Джолі вирішила привернути увагу суспільства до однієї з прихованих небезпек пандемії коронавірусу.

Мова йде про те, що в умовах карантину та ізоляції значно зріс ризик домашнього насильства, зокрема по відношенню до дітей.

Колонку про це багатодітна кінозірка написала для видання Time.

"Економічні наслідки COVID-19 швидкі та безжальні. Результатами локдаунів та наказів залишатися вдома стає втрата роботи та економічна невпевненість, збільшення стресу, напруги та невизначеності для багатьох родин. Нам відомо, що стрес удома збільшує ризик домашнього насильства, незалежно від того, відбувається це за умов розвиненої економіки або в таборі для біженців", - підкреслила актриса.


 
Анджеліна написала колонку про додаткову загрозу коронавірусу

"Ізолювати жертву від родини та друзів - це добре відома тактика контролю, яку використовують аб'юзери, а це означає, що соціальна дистанція, яка необхідна, щоби зупинити COVID-19, неодмінно призведе до прямого зростання кількості травм та страждань вразливих дітей", - сказала Джолі.

"...Діти відрізані від мережі підтримки, яка їм допомагає: від друзів, яким вони довіряють, та вчителів, до спортивних секцій після школи та візитів до улюблених родичів, які є для них втечею від аб'юзивного середовища. COVID-19 відрізав дітей від друзів, регулярного відвідування школи та свободи пересування", - зазначила вона.

Як підкреслила зірка, зараз на кожну дитину спрямовано менше дорослих очей. Відтак менше шансів, що коли вона опиниться в небезпеці, хтось сторонній це помітить і допоможе.

 
Актриса закликала бути уважними до дітей, які можуть страждати від домашнього насильства

Анджеліна закликала частіше виходити на зв'язок із рідними та друзями, особливо коли йдеться про родини з "групи ризику", вчитися розпізнавати ознаки стресу і домашнього насильства.

"Часто кажуть, що потрібне селище, щоби виростити дитину. Знадобляться зусилля всієї країни, щоби дати дітям захист та турботу, на яку вони заслуговують", - підсумувала вона.

Нагадаємо, подейкували, що саме конфлікт Бреда Пітта зі старшим сином, Меддоксом, у ході якого актор підняв на підлітка руку, підштовхнув Джолі до розлучення.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів