"Ти - моя вічність, і я сказала тобі "ТАК": Седокова зібралася заміж за Тімму

23 липня 2020, 08:14

37-річна співачка і мати трьох дітей Ганна Седокова зібралася заміж за 27-річного латвійського баскетболіста Яніса Тімму.

Закохані заручилися на яхті у Маямі і одразу ж про це повідомили в Instagaram.

"Я дякую Богові за кожну секунду з тобою і сумую кожну секунду без тебе. Ти моя вічність. І я сказала тобі ТАК. Так, я вийду за тебе, найкращий чоловік у всьому Всесвіті", - написала Аня.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Мне кажется «до тебя» не было . Ты появился и изменил мою жизнь , показав мне , что значит настоящая любовь . Теперь я знаю точно , что значит «любить больше жизни» . Любить не смотря ни на что . Мы прошли через многое , наш опыт и наши ошибки каждый день дают нам возможность ценить даже секунду друг с другом , каждую мелочь , каждое касание . Но сегодня есть ТЫ и Я и есть наше удивительное настоящее и будущее . Я обещаю тебе стать самой лучшей женой для тебя и только для тебя , лучшим другом и партнером , лучшей мамой нашим детям . Я благодарю Бога за каждую секунду с тобой и скучаю каждую секунду без тебя . Ты моя вечность . И я сказала тебе ДА . Да , я выйду за тебя , самый лучший мужчина во всей Вселенной @janis.timma ❤️ #всегдарядом

Публикация от ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) 22 Июл 2020 в 7:37 PDT

"Кохання - це лише слово, поки хтось не прийде і не надасть йому значення, і ти це зробила. Я віддаю тобі все своє серце на все життя. Я готувався зробити це у свій день народження, тому що ти найкращий мій подарунок, і я хочу називати тебе своєю дружиною. Але замість одного дивовижного дня у мене було два, бо ти влаштувала дивовижне свято, яке я ніколи не забуду. Дякую за все, що ти робиш, щоби зробити кожен мій день найкращим. Люблю тебе аж до неба", - написав Яніс.

Для Седокової це буде вже третій шлюб. Вона, як відомо, була одружена з футболістом Валентином Белькевичем, від якого має доньку Аліну, та з бізнесменом Максимом Чернявським, від якого народила дочку Моніку. Сина Гектора Аня народила від російського бізнесмена Артема Комарова.

Яніс Тімма має сина від ексдружини, яка називала Седокову "хвойдою з трьома дітьми".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів