"Не хочу з ким попало": alyona alyona розказала про минулі романи та самотність

2 листопада 2020, 17:00

Реперку alyona alyona в чоловіках найбільше приваблює інтелект. Зараз серце артистки вільне, але в минулому в неї були серйозні романи, і після останнього, що закінчився розривом три роки тому, вона довго страждала.

Про особисте 29-річна Олена поговорила з Машею Єфросиніною.

Аlyona alyona вважає несправедливим, коли жінки докоряють чоловікам за безініціативність.

"Зате ти не тягаєш тяжке, в тебе щось зламалось, треба когось викликати - цим займається він... І в биту ти вже цього не помічаєш і приймаєш як должне. Ми, жінки, дуже часто жаліємся на чоловіків: "От я там щось зробила, а ти приймаєш це як должне!". А на самом дєлє і мужчини багато шо роблять, а ми приймаєм це (як належне): "Ти ж мужчина!" Що значить "ти мужчина"? Ти так само можеш не хотіть це робити", - зазначила вона.


 
Alyona alyona в чоловіках цінує інтелект

Реперка, котра за першою освітою є психологом, у питаннях стосунків не лише теоретик, а й практик. Іще до того, як вона стала популярною, в Олени було два бойфренди, з якими вона "підживала".

"Із 24 (років) до 25, певно, і з 25 до 26. У мене одні (стосунки) завершилися і буквально одразу почалися інші", - поділилася вона.

Із обома чоловіками alyona alyona познайомилася в Інтернеті, але не на якихось сайтах знайомств, а у чатах та на реп-форумах.

До останнього бойфренда, якого звали Григорієм, у Олени була не просто пристрасть, а справжнє кохання.

 
У реперки було два серйозних романи, але вони вже в минулому

"Любов - це коли ти приймаєш цю людину і до неї приспособлюєшся. Але десь в цьому і косяк, що ми дивилися одне на одного, а не в одну сторону, а потім як подивилися по сторонам... Різні погляди на життя. Я - людина-танк, бачу ціль... я хотіла далі й далі. А він повільніший, ніж я. Його цілі інакші зі мною. Він не захотів за мною йти, а я не захотіла з ним іти", - пояснила alyona alyona.

Як зізнається зірка, цей розрив, хоч він і відбувся мирно, вона переживала найважче.

"Наша проблема - ми мало працювали над стосунками. Це якісь стосунки були, де кожен включав свою внутрішню дитину. Ми ображалися одне на одного за якісь дитячі штуки, комплекси вилазили просто. Зараз я це розумію, а тоді здавалося - горе всесвітнє просто...", - пригадала виконавиця.

Зараз Олена самотня, хоча періодично ходить "на побаченьки". Але на серйозні стосунки зірка просто не має часу, а ідея сексу "для здоров'я" їй не близька.

 
Свою половинку alyona alyona поки не зустріла

"Не хочу з ким попало... Треба сприймать це все інакше, не пропускать через призму чисто потрахушок, сексу і так далі. Тому що коли на це голод великий, ти адекватно людину не сприймаєш. І те, що побудовано на пристрасті, воно дуже швидко тухне", - зазначила вона.

"У мене був роман в минулому році, в листопаді рік назад, який протривав місяць. Який був побудований чисто на отакому "вау, клас, а давай!". А потім я зрозуміла, що коли в мій графік вривається людина, я його не можу помінять. Я виділяла людині з десяти вечора до семи ранку час - і як себе людина буде почувать?", - поділилася alyona alyona.

Утім артистка не сумнівається: нове кохання неодмінно прийде, як настане час, і коли вона буде до цього готова.

Нагадаємо, кілька місяців тому alyona alyona серйозно підсіла на здорове харчування та спорт, адже перед нею стоїть мета за рік схуднути на 29 кіло.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів