"Холостячка" Мішина: Сексуальність – це не про збудження, а про відкритість до життя

3 грудня 2020, 10:29

Головна "Холостячка" країни, актриса Ксенія Мішина, користуючись своєю неімовірною популярністю, взялася розмірковувати на важливі теми у мережі.

І один із нових постів в Instagram зірки присвячений сексуальності.

"Раніше я міркувала так: ось конкретна людина, вона сексуальна. Тобто це було набором якихось якостей і зовнішніх ознак, за якими цю сексуальність я визначала. Сьогодні для мене відкрилася інша глибина цього поняття. Сексуальность - це наче і є саме наше життя", - ділиться Мішина.

 
Нещодавно Ксенія ділилася думками про кохання

"Сексуальність сьогодні зчитується мною по тому, наскільки людина вільно виражається, впевнена в собі, самодостатня, навіть розслаблена. Поруч з такою людиною хочеться просто побути, вона як енергетичний магніт: притягує до себе і дає відчуття наснаги, як ніби розсуває кордони свідомості. Хоча чому начебто? Я думаю це так і є", - зауважує акторка.

"І це не стільки про збудження і потяг, це скоріше про життєву енергію і любов. Адже коли людина сексуально розкріпачена, виходить - вона відкрита до життя, до задоволення, насолоди. І ця сфера, як і будь-яка інша, може розвиватися в житті кожного, незалежно ні від чого", - наголошує вона.

 
До речі, минулого року Мішина стала переможницею шоу "Танці з зірками"

"Енергетично привабливим може бути кожен. Кожна з вас може розгойдати в собі це джерело жіночої сили і краси, тільки потрібно звернути на себе увагу. Якісно попрацювати. Благо зараз інформація доступна і її багато…", - зауважує Ксенія.

 
Як гадаєте, Ксенії вдалося розгойдати своє джерело жіночої сили і краси?

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів