Слава Камінська розказала жінці Кацуби про свого ідеального чоловіка та бажання народити ще двох дітей

15 березня 2021, 16:30

Цивільна дружина колишнього заступника голови "Нафтогазу" Олександра Кацуби, Тетяна Гузенко знайшла собі модне заняття – створила канал на YouTube і уявила себе блогеркою.

Першою зірковою гостею Тані стала її подружка, співачка Слава Камінська, яка у бесіді розказала про свої розлучення та плани на майбутнє.

Говорячи на тему ініціативи у стосунках, Слава зізналася, що найчастіше саме вона першою проявляла її при знайомстві. Але от що стосується розлучень, то тут співачці складно зробити перший крок.

"Мені складно це зробити першою з людьми, яких я кохаю. Навіть якщо я розумію, що це вже іде в нікуди. Я даю можливість, щоб козлом була не я. Воно саме так іде, а я просто пливу за течією", - поділилася Камінська.


 
Від першого чоловіка Слава пішла сама. Але досі з ним у гарних взаєминах

"Едгар двічі зі мною розлучався. Спочатку було тяжко. Я собі уявляла, скільки часу я витратила на цю інстаграмну ідеальну картинку. Наші друзі до останнього не знали, що ми розлучаємось. Для всіх шок був… Було образливо, щоб хтось побачив, що ми не така ідеальна сім’я. Я ж вкладала свою енергію. А потім сказала: гори сарай, гори і хата", - розказала Слава.

На запитання про партнерство і рівність у стосунках, Камінська заявила:

"Жінка і чоловік не рівні апріорі. Ми, звісно, можемо бути сильними, заробляти більше за чоловіка, але все одно основна функція жінки – це мати, любляча дружина іноді… Тато працює, мама красива. Мені б хотілося так".

 
Слава і сама може купувати собі дорогі речі, але іноді дозволяє це робити і чоловікам

Крім того, 36-річна Слава зізналася, що у майбутньому планує стати мамою знову.

"Гадаю, у мене буде ще двоє дітей, тому що я вигадала два імені, і їх треба кудись використати", - оголосила вона.

На запитання, який чоловік для неї ідеальний, Камінська з посмішкою зазначила:

"Той, який у мене зараз. Я боюся зараз наврочити, він і так почав себе погано поводити, тому. Треба це вирізати, а то ще побачить і зазнається".

 
Як відомо, Камінська не поспішає розкривати особу свого бойфренда, але за чутками - це колишній регіонал Сергій Кацуба, старший брат Олександра
 
Цікаво, хто наступний прийде до Гузенко... Може, давня подружка її ексчоловіка Алла Добкіна?

Фото з Instagram та стоп-кадри з відео на YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів