Соня Плакидюк поділилася лайфхаком, як не погладшати на відпочинку

15 липня 2021, 17:27

Фотографка і телеведуча Соня Плакидюк розказала, як їй вдалося не погладшати під час відпочинку в турецькому готелі all inclusive.

Більше того, Соня навіть скинула 2,5 кілограми.

Своїм лайфхаком вона поділилася в Instagram.

"По-перше, я поїхала на відпочинок з маленькими рожевими вагами. Всі, кому повідомляла про це, трошки хіхікали з мене, але минулого разу три дні без ваг і надто гостинна звана вечеря урочисто приїхали на моїх боках, чим суттєво мене напружили після повернення", - заявила Соня.


 
І фотографій в купальнику Плакидюк теж наробила

"Я дуже швидко гладшаю, а ще мені важливо все контролювати, бачити цифри. Тому нарешті купила розумний годинник і тепер азартно калькулюю всі свої рухи, енергійні танці та спуски-підйоми сходами. Наприкінці дня підбиваю дебет з кредитом ккал, і це дає спокій, що я все зробила правильно і не спустила на гальмах", - додала вона.

Крім того, Плакидюк не їла після 16-ї, бо погано спить після пізньої вечері, а на ранок встає з набряклим обличчям.

"Замість вечері я вигадувала собі інше заняття, ідеально, якщо в готелі є спа, і вечерю можна замінити масажем або походом у хамам", - зізналася Соня.

 
Усе просто - не вечеряти і зважуватися щодня

"Це ж варварство, всі їдять, а ти смокчеш лапку в номері", – скажете ви. А я відповім, що це значно легше, ніж їсти виключно ПП-продукти 3-4 рази на день і постійно себе контролювати, запихаючись лише корисним. Я ж смакувала фісташкові тістечка, які вабили мене ароматами й липкими бочками, їла по три кульки gelato після ранкових омлетів, наминала смачненьку жирненьку рибку, кавуни, черешню і лаваші з сиром – просто до 16 години", - зауважила Соня.

 
Соня стверджує, що їсть лише до 1900 ккал на день

"Я не стверджую, що вам потрібно бігти й повторювати за мною, але отримую багато листів про те, що мотивую дівчат взяти себе в руки, пройти обстеження в ендокринолога і змінити харчові звички", – підсумувала Плакидюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Цукрова булочка" Плакидюк показалася в купальнику коло басейну

Апетитна Соня Плакидюк у корсеті та панчохах посвітила стегнами для Playboy

Соня Плакидюк у панчохах вразила йогою в шпагаті. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів