Випнуті груди, сексі-міні та гламурні луки: Адель прикрасила обкладинки одразу двох Vogue

8 жовтня 2021, 08:58

Напередодні виходу свого першого за 5 років синглу британська співачка Адель прикрасила обкладинки одразу двох модних видань – британського та американського Vogue.

Артистку зняли у розкішних сукнях, із відвертими декольте, у міні та з ретро-зачіскою.

В інтерв’ю обом виданням 33-річна Адель розповіла про те, як пережила розлучення, як рятувалася спортом від тривоги, та як її дружба з Річем Полом переросла у роман.

"Ніхто з нас не зробив нічого поганого. Ніхто з нас не ранив один одного або щось подібне. Просто я хочу, щоби мій син побачив мене справді закоханою і коханою. Для мене це дійсно важливо", - каже Адель про те, чому вони з Саймоном Конекі розійшлися.

Співачка також зізналася, що перед тим, як оголосити про розлучення, вони вже деякий час не жили разом.

Переживаючи розрив із чоловіком, Адель рятувалася психотерапією, медитацією та спортом.

"Мій терапевт сказав мені, що я мушу сидіти зі маленькою семирічною собою. Бо вона залишилася сама. І мені потрібно було сісти з нею і по-справжньому розповісти про те, що я відчувала, коли росла: про проблеми з татом, чого я раніше уникала", - зізналася Адель.

Ці проблеми, за словами співачки, були пов’язані із невпевненістю у тому, що хтось, хто має тебе любити, справді тебе любить і ставить у пріоритет.

"Мої стосунки з чоловіками все моє життя завжди були такими: ти зробиш мені боляче, тож я завдам болю тобі першою. Це просто токсично і заважає мені знайти щастя", - зізналася Адель.

Окрім медитацій, артистка проводила багато часу в тренажерному залі.

"Це був мій час. Я зрозуміла, що під час тренувань не відчувала жодної тривоги. Ніколи не йшлося про схуднення. Я подумала: "Якщо я зможу зробити своє тіло фізично сильним, і я зможу це відчути і побачити, то, можливо, одного разу я зможу зробити свої емоції та свій розум фізично сильними", - поділилася співачка.

Не так давно Адель підтвердила роман зі спортивним агентом Річем Полом. В інтерв’ю американському Vogue вона розказала, що дружила з Полом деякий час, але стосунки зав’язалися на початку цього року.

"Він завжди був поруч, я просто не помічала його", - сказала Адель про Пола.

Тоді, перед смертю її батька, Річ просто раптово приїхав, і Адель відчула себе у безпеці поряд із ним.

"Я не відчуваю тривоги, нервозності чи роздратування. Усе якраз навпаки. Я - 33-річна розлучена мати сина, за якого відповідаю. Останнє, що мені потрібно, - це хтось, хто не знає, де він і чого хоче. Я знаю, чого хочу. І я дійсно знаю, чого не хочу", - наголосила Адель.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів