"Закликаємо чоловіків не ховатись та підло не виїжджати за кордон": лідер "СКАЙ" став до зброї

2 березня 2022, 17:00

Гурт "СКАЙ" звернувся до українських чоловіків із закликом не тікати від війни, а ставати на захист своєї країни. Приклад показав сам фронтмен Олег Собчук.

"Зараз важливо задати собі єдине питання: "Чим я можу допомогти Україні?" Хто чим може, хто що вміє - всі РАЗОМ до ПЕРЕМОГИ! За Україну, за наших дітей, за нашу свободу, за нашу землю, за нашу незалежність! Закликаємо чоловіків не ховатись та підло не виїжджати за кордон, а ставати на захист нашої країни, це ваш прямий обов'язок перед державою, перед народом, перед вашими родинами! Територіальна оборона чекає на вас!", - написали в Instagram колективу.

 
Музиканти закликають українців приєднуватися до територіальної оборони

"Жінки - ви берегині миру на нашій землі, ДЯКУЄМО вам, що робитиме все, що в ваших силах по всіх напрямках, щоб допомогти нашим ГЕРОЯМ! Ми всі зараз на одному спільному ФРОНТІ! Пишаємось своїм народом, гордість переймає за українців, за наш спільний дух!", - додається в заві.

Собчук запостив відео себе зі зброєю та запевнив, що в Тернополі все спокійно, і ми неодмінно переможемо.

Нагадаємо, Олена Мозгова, чий чоловік, Девід Аксельрод зараз у територіальній обороні, вважає чоловіків, що зараз виїздять за кордон чи бодай до Карпат, "конченими тарганами" та "сцикливими щурами".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Творчі плани: соліст "Бумбоксу" Хливнюк приєднався до Територіальної оборони Києва

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів