Міхалок до білоруських військових: Нешановні незахисники вітчизни, ніх*я ви не захистили

7 березня 2022, 15:43

Білоруський музикант Сергій Міхалок, який уже звертався до своїх співвітчизників із закликом не воювати на боці росії, вирішив попередити ще раз: в Україні на них чекає смерть від рук справжніх захисників.

Як розказав лідер BRUTTO, в Чернігові під обстріл потрапили його близькі люди, зокрема мама нареченої. Емоційне відео Міхалок опублікував на YouTube-каналі.

 
Сергій не добирав слів, звертаючись до білоруських вояків, що стали на бік росії
фото з instagram brutto

"Нешановні незахисники вітчизни, ніх*я ви не захистили, бл*дь. Путін привів свою орду в Білорусь, і звідти, з Калинковичів, з Барановичів, бл*дь, з моїх Мачулищів, бл*дь, рідних х*ярять ракетами по братській Україні. Якби ви були захисниками, ви би дали їм п*зди", - наголосив Сергій.

Музикант упевнений, якби його батько-офіцер про це дізнався, то загинув би сам, але не дозволив би статися такій ганьбі.

"Нешановні, якщо ви сюди сунетеся, ідіть одразу здаватися. І тоді ви збережете свої бл*дські життя. Повернетеся і будете десь казати "я просто виконував наказ, бл*дь, ми нічого не могли зробити". Кожен чоловік робить свій вибір, бл*дь. Кожен чоловік може сказати: "Я, бл*дь, так не чинитиму нах*й", - підкреслив Міхалок.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, днями Сергій висловив обурення мовчанням російських рокмузикантів.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Це не рятування, це війна": Козловський звернувся до росіян та білорусів

"Молчание - смерть": Могилевська з підвалу звернулася до росіян та білорусів. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів