"Мені дозволять мати прибиральницю?": підсанкційний олігарх Авен заявив, що не знає, як виживати

25 березня 2022, 14:30

Російський підсанкційний олігарх Петро Авен заявив, що бізнес, який він будував багато років, тепер повністю зруйновано. Тож він має розпочинати нове життя, але поки не розуміє, як.

Про це Авен побалакав із виданням Financial Times.

Статки бізнесмена ще в лютому оцінювалися в 5,9 мільярда доларів. Окрім його апартаментів у Швейцарії, під арешт також потрапили банківські рахунки, дуплекс у фешенебельному районі Сент-Джеймс у Лондоні та маєток у передмісті, заповнений творами мистецтва. Інтерв'ю 67-річний Авен давав у їдальні своєї лондонської квартири.

"Наш бізнес повністю знищено. Все, що ми будували впродовж 30 років, зруйновано. І ми маємо якось починати нове життя", - сказав він


 
Петро Авен поки не уявляє, як виживати під санкціями
фото getty images

"Чи дозволять мені мати прибиральницю або водія? Я не воджу машину... може, моя падчерка водитиме. Я не розумію, як виживати", - поділився олігарх.

Те, що він опинився під санкціями, Авен вважає несправедливим, мовляв, завжди був поза політикою, а коли зустрічався з володимиром путіним, то виключно як представник "Альфа-Груп". Він запевнив, що весь бізнес у росії мусить "сприймати серйозно" слова свого керманича.

"Він - президент країни. Це не накази. Це російська культура", - пояснив Авен.

Він підкреслив, що співчуває українцям і не бідкатиметься в той час, коли люди помирають.

Нагадаємо, Авен перестав бути попечителем Королівської академії мистецтв у Лондоні. Його внесок йому повернули. Подейкують, російські багатії, котрі ще не встигли опинитися під санкціями, зараз намагаються похапцем порозпродавати дорогі предмети мистецтва, виставлені в європейських галереях.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Діти агресора: син російського олігарха Фрідмана з дівчиною милуються Будапештом. ФОТО

"Нельзя всех русских считать врагами": Собчак невдоволена санкціями й тим, що з росії йде Uniqlo

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів