"Нельзя всех русских считать врагами": Собчак невдоволена санкціями й тим, що з росії йде Uniqlo

11 березня 2022, 10:27

Телеведуча і журналістка Ксенія Собчак, яка 2-го березня чкурнула з росії за кордон у "заплановану відпустку", вважає неправильним те, що санкції, введені через війну з Україною, торкнулися не лише політиків та олігархів, а і її.

Зокрема, попереджає вона, через це журналісти втратять можливість "чесно робити свою роботу, освітлювати те, що відбувається". І купляти одяг відомих світових брендів, які один за одним ідуть із росії, теж більше не вийде.

Свою позицію Ксенія виклала в Instagram. А в сторіз зазначила, що вважає неприпустимим скидання бомб на мирних мешканців, і що не можна вважати ворогами всіх росіян.

 

 

Чимало коментаторів Собчак вказують їй на те, що війна або "спецоперація", як називає її російське керівництво, теж не мала би торкнутися цивільного населення. А ще не можна забувати про те, що, за результатами опитувань, дуже багато росіян палко підтримують дії володимира путіна.

 

Нагадаємо, гурт "Ленинград" в одній із останніх пісень висміяв російську еліту, яка через санкції тепер лишиться без звичних лакшері-подорожей, делікатесів тощо.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Діти агресора: син російського олігарха Фрідмана з дівчиною милуються Будапештом. ФОТО

Зять Шойгу в Instagram закликав домовитися про мир та похвалився новими кросівками

Російські зірки в Дубаї: Самойлова, Джиган та Елджей хизуються у мережі відпочинком. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів