"Усе всередині мене застигло": Мендель розказала, як її коханий вирушив на передову

31 березня 2022, 10:50

Колишня речниця президента Зеленського Юлія Мендель згадала, що відчула, коли її коханий Павло Кухта вирішив піти на передову.

В Instagram ексречниця Зеленського запостила фрагмент своєї колонки для Washington Post.

"Коли Павло із загадковою посмішкою сказав мені, що у нього є новини, я подумав, що він говорив про нову партію гуманітарної допомоги та проблеми з її доставкою. Але те, що він мені сказав, змусило мене заціпеніти", - почала Юлія.

"Я не можу сидіти біля жіночої спідниці, коли йде війна", - сказав він мені, намагаючись проявити якомога більше ніжності. Мій наречений йшов на передову, і все, що я могла зробити, це слізно запитати, чому", - зізналася Мендель.


 
Мендель та Кухта оголосили про свої стосунки 14-го лютого, але тривають вони набагато довше

"Кілька тижнів тому, коли російські бомби почали летіти на Україну, ми виїхали з Києва і переїхали до західного міста Львова з кількома валізами та двома нашими котами. Павло, який до війни працював радником у міністерстві енергетики, одразу спробував долучитися до бойових дій. Але коли він зайшов у військкомат, йому сказали, що солдатів достатньо.

Тому він зайнявся координацією гуманітарної допомоги з-за кордону, наглядом за доставкою в найбільш постраждалі регіони. Я була впевнена, що він уникне прямих ворожих дій. Тому, коли він сказав, що вирішив піти на передову, я була приголомшена, спустошена", - поділилася Юлія.

 
Юлія тепер, як і багато жінок по всій країні, чекає коханого з війни

"Я знаю, ти зрозумієш", - сказав Павло з сором’язливою посмішкою. Я розуміла і не розуміла одночасно. Я не хотіла його розчаровувати, але кілька днів не могла прийняти його рішення. Ніби все всередині мене застигло. Це рішення, яке неможливо скасувати…", - зазначила Мендель.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Pavlo Kukhta (@pavlo_kukhta)

"Павло пише мені майже щодня, але мало говорить. Мене турбує те, що він приховує від мене. "Я був на полігоні. Все добре." Але кожну розмову він закінчує словами "Я тебе кохаю". І раптом я знову почуваюся живою. Коли ми переможемо в цій війні, наша любов відновить нашу країну", - підсумувала Юля.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Війна - не відпустка": Комаров розказав, як українці в тилу можуть допомагати

Мендель заінтригувала "публічним" бойфрендом: Ми з ним із різних таборів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів