"Злобрехлива путінська бульбашка дуже скоро лусне": лідер "СКАЙ" закликав українців не сидіти в новинах, а бути ефективними

12 квітня 2022, 11:15

Фронтмен гурту "СКАЙ" Олег Собчук, котрий на початку березня приєднався до добровольчого загону територіальної оборони в Тернополі, вважає, що заради перемоги кожен українець повинен бути максимально ефективним.

Чим займається особисто він, і як йому допомагає закляття з "Гаррі Поттера", музикант розказав у інтерв'ю "Сегодня".

"Чесно сказати, думав чи не думав, але просто настає такий момент, що ти хочеш чи не хочеш, але маєш робити те, що мусиш. Зараз ми всі повинні бути максимально ефективними, щоб наблизити нашу перемогу, що я і роблю", - зізнався Олег.

 
Собчук служить у територіальній обороні Тернополя
фото з instagram собчука

"Я не маю якихось особливих навичок. Але час зараз такий, тому я тепер належу до добровольчого загону у Тернополі. Вночі патрулюю, а вдень поєдную приємне з корисним – займаюся волонтерством, допомагаю розселяти переселенців, виступаю для переселенців у різних областях України. Також приганяємо хороші машинки нашим хлопцям у Київ, без діла не сиджу", - запевнив він.

Зі слів Собчука, коли здається, що сили вже закінчуються, він пригадує уривки з фільму про Гаррі Поттера.

"Я використовую своєрідний, свій власний "патронум": я згадую все хороше, що у мене є, було і буде в житті. Я намагаюся робити за секунди світлі, класні плани, що робитиму – і це мене надихає, дає мені величезні сили, додає впевненості. Саме цей "експекто патронум" спрацьовує, і в такий спосіб я долаю якісь перешкоди чи якісь складні моменти у житті", - поділився він.

Щоби якнайшвидше здобути перемогу над окупантами, вважає Олег, кожен українець має бути корисним у власний спосіб.

 
Музикант закликає всіх українців бути зараз максимально корисними

"Саме час мотивувати, підбадьорювати щоб не опускалися руки, закликати щось робити, щоб пришвидшити нашу перемогу. І робити це треба, поєднуючи з іншими видами діяльності: патрулювати, волонтерити, збирати кошти для ЗСУ, шукати та перевозити вантажі і т.д. Не сидіти на місці. Зараз головне бути ЕФЕКТИВНИМ! Якщо більшість людей, котрі зараз просто сидять в новинах, будуть так робити, ми не лише переможемо, ми станемо суперміцною та дієздатною нацією, яку ніхто й ніколи не переможе", - підкреслив артист.

Він не сумнівається, що перемога не за горами.

"Коли настане цей довгоочікуваний день? Вважаю, що дуже скоро. Ця злобрехлива путінська бульбашка дуже скоро лусне і це буде кінець путінської росії та беззаперечна перемога України", - наголосив він, додавши, що навіть після перемоги розслаблятися ще буде рано.

Нагадаємо, співак Юрко "Юркеш" Юрченко воює в добровольчому батальйоні. А актор студії "Квартал 95" Олександр Пікалов нещодавно вступив до лав Нацгвардії.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Накрали іграшок у дітей": актор Стороженко, який служить у добробаті, показав здобич окупантів у "розхераченій" машині

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів