"Ми їх сюди не запрошували": лідер "ТІК" Бронюк відповів, чи готовий убивати моск*лів

14 квітня 2022, 15:45

Музикант Віктор Бронюк вважає, що, здобувши перемогу над ворогом, українці також мають зробити для себе висновки, щоби не допустити нового приходу "руського міра". На його думку, зараз дуже важливий момент становлення нашої нації.

Про те, де він зараз, і чи готовий особисто брати до рук зброю та нищити ворога, лідер гурту "ТІК" розповів Телеканалові D1.

43-річний артист служить у територіальній обороні в рідній Вінниці. Крім цього він займається координацією гуманітарних вантажів та, разом із іншими волонтерами, допомагає армії "якісніше, швидше і мобільніше знищувати ворогів".

 
Фронтмен "ТІК" зараз у теробороні
фото з instagram бронюка

"У нас немає вибору. Ми на своїй землі. Ми мусимо їх знищувати, ми мусимо очищати свою землю для того, щоби вони сюди перестали лізти, і навіть думок у них таких не було", - наголосив Віктор.

На думку Бронюка, те, що росія прийшла до нас із війною, є наслідком багаторічної "какой разніци". Тобто засилля російськомовного контенту і байдужості багатьох людей до того, якою мовою спілкуватися.

"Ми є представниками великого народу, який зупинив орду. Як казав класик, "я єсть народ, якого правди сила ніким звойована ще не була". Правда з нами. І здобувши цю правду, якщо ми надалі повернемося до тих речей, які ми робили до цього, тобто що знову буде заполоняти наш ефір російськомовний контент, "русскагаварящая чєлюсть" не буде давати можливість комусь спілкуватися державною мовою - повірте мені, пройде декілька років, і я не хочу, щоби мої діти знову почали воювати за свою волю, за свою свободу. Тому що ті падли все одно прийдуть сюди рятувати "руський мір", свій "руський язик" і все остальне. Хай засунуть собі його в дупу", - зазначив Віктор.

 
Музикант вважає, що "руській мір" неодмінно повернеться, якщо знову дати йому такий шанс

Зі слів виконавця, він повидаляв усі свої контакти "з-за порєбріка".

"Не путін убиває дітей, не путін ґвалтує жінок. Ви всі і є колективний путін. Кожен з вас є частинкою вашої недолугої держави. Не потрібно мені від вас ніяких вибачень, мені з вами немає про що говорити", - підкреслив він.

"Якщо стоїть питання, чи готовий я убивати москалів, то звичайно, я готовий. Я для себе давно прийняв це рішення. Ми їх сюди не запрошували. Вони прийшли ворогами на нашу землю. А ворог мусить бути знищений", - резюмував музикант.

Нагадаємо, на думку співачки Марії Яремчук, тим артистам-українцям, що лишилися жити й заробляти в росії та своїм мовчанням підтримали війну, вже нема вороття назад. Оля Полякова теж упевнена: "всидіти одною жопою на двох стільцях" більше не вийде ні в кого.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не міг вчинити інакше": Тополя розповів, чому пішов у тероборону і коли востаннє бачив Alyosha та дітей

"Я ще посцю з мавзалєя на червону площу": Юркеш поділився фото, яке зробив, думаючи, що загине

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів