"Дірки, а не зірки": Полякова вилаяла колег, що мовчать про війну і хочуть "одною жопою" всидіти на двох стільцях

5 квітня 2022, 16:30

Співачка Оля Полякова, як і багато в Україні, обурена тими зірковими співвітчизниками, котрі мовчать про війну, розв'язану росією. На думку Олі, минули ті часи, коли декому вдавалося всидіти "однією жопою" на двох стільцях.

Про це Полякова говорила в "Ранку з Україною".

Співачка пояснила, що зараз відчуває по відношенню до колег, називати імена котрих вона навіть не хоче.

"Злість, що вони не розуміють, що нікого як раніше не буде. Не буде концертів. Не буде майданчиків. Не буде шалених грошей за корпоративи. Ніхто вже там не буде заробляти. Чого сидіти і труситися?! Чого сидіти і мовчати? Бо мовчання - це така сама підтримка. Мені здається, що вже ніколи не буде як раніше. Вже немає чого мовчати", - зазначила Оля.


 
Полякова засудила колег, які не виступають проти війни, тим самим підтримуючи її
фото з instagram полякової

"Вже немає чого сидіти на двох стільчиках, щоб і там бути харошим, і там бути харошим. Ні для кого вже не можна бути харошим. треба прийняти на себе відповідальність. Це дорослі люди. І ця тема "я за мір", "я - дерево любові", "я за те, щоби був мир" - що, блін, мир?!", - обурилася артистка.

На думку Полякової, сьогодні визнати треба одне: російська федерація вторглася в Україну з повномасштабною війною.

"І ти повинен визначитися: або ти окупант, або ти захисник. Ще 8 років тому треба було визначитися. Того що це 8 років уже твориться. І багато артистів прийняли рішення не працювати з росією і не працювали. Я у їх колі. Я теж мала всі шанси там стати зіркою, але я для себе цей вибір зробила. Ти повинен сказати, на якій ти стороні. Ти на стороні чорного чи ти на стороні білого. І не вийде вже сидіти одною жопою - бо стільців немає, дівчата, хлопці, хто там мовчить і випощує голубків або сердечки і каже, що вони за мир", - наголосила співачка.

 
Оля свою сторону вибрала

Що стосується ініціативи щодо позбавлення таких артистів звань Народних та Заслужених, Полякова взагалі вважає ці звання "атавізмом". Але вона цілком розуміє гнів людей, і розуміє, чому в Чернівцях більше не буде зірки Ані Лорак.

"Люди зараз обурені. Люди обізлені. І цей гнів - він праведний. Я взагалі за те, щоби люди не злилися, але в цій ситуації це неможливо по-іншому. Я навіть не хочу казати їхні імена. Це просто зрадники. Дірки вони - все, що можу про них сказати. Дірки, а не зірки", - заявила вона.

Нагадаємо, Світлану Лободу, яка спочатку теж було потрапила у "чорний список", днями з нього виключили.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Зрада Батьківщини": Приходько засудила поведінку Лободи і Тодоренко під час війни

Яремчук: Нашим артистам, які живуть у росії й не говорять про війну, повернення назад нема

"Не всі з них герої": Могилевська пояснила, чому не засуджує колег, які мовчать про війну, і чому Україні знадобляться три державні мови

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів