Скічко розповів, коли Юрушева має народити та як він говорить із донькою про війну

20 квітня 2022, 13:20

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко зізнався, що не бачився з вагітною дружиною Єлизаветою Юрушевою і дочкою Татою з самого початку війни.

У програмі "Зірковий щлях" колишній шоумен розповів, коли має стати батьком удруге та як пояснює 7-річній доні, що таке війна.

Скічко повідомив, що дружина нині закордоном чекає на пологи.

"Це складно, ми не бачилися з першого дня війни, у неї 9-й місяць вагітності, вона може народити у будь-який момент. Я вдячний дружині, що вона з розумінням ставиться до ситуації. Вона сильна, ми це переживаємо разом. Нам набагато легше, ніж тим, хто втратив житло, чи знаходиться на лінії фронту", - зауважив Олександр.


 
Як відомо, Юрушева має австрійську посвідку на проживання, тож, можливо, саме в Австрії вона і народжуватиме

"Улюблена пісня моєї доньки - гімн України. Вона, коли гуляє парком, малює прапор України. Це її особисте бажання. Доводилося пояснювати їй, що таке бомбосховище, сирена. Я щасливий, що моя родина не знає, що таке знаходитися у підвалах та бомбосховищі. Адже це велика психологічна травма, і діти переживають це у рази складніше", - зазначив Скічко.

"У нас багато переселенців на Черкащині - майже 90 тисяч. І коли ми бачили, як люди переїжджали з Маріуполя та інших міст, це надзвичайно складно. Хотілося, щоб діти цього не бачили і не чули", - додав він.

 
Скічко не бачився з родиною з перших днів війни

Перші дні війни Скічко зустрів на посаді очільника Черкаської області, але потім дещо змінилося.

"У перші десять днів війни для мене, невійськової людини, було складно організовувати процес територіальної оборони області, різна специфіка. Приймати рішення у такий момент мають військові, у яких існує такий досвід. У мене була така людина, мій радник, який до цього займався територіальною обороною, а я був головою ОДА.

Через десять днів війни він став головою військової адміністрації, а я став його радником. Ми всі працюємо, як одна команда на благо нашої області", - розповів він.

Нагадаємо, у Юрушевої є син від першого шлюбу і дочка від Скічка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Зеленська розповіла Vogue, коли востаннє бачилася з чоловіком та що говорить дітям про війну

"Найдорожче": вагітна Пренткович замилувала мережу світлинами із сином. ФОТО

"Зроблено в Україні": Мaремуха чуттєвими ФОТО оголосила про вагітність

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів