"Виродок перебуває при владі в росії": Лазарєва закликала українців не проклинати всіх росіян

29 квітня 2022, 19:45

Російська акторка Тетяна Лазарєва, яка на момент початку війни перебувала в Києві та відкрито висловлює свою підтримку Україні, записала відеозвернення до українців.

Вона закликала не ненавидіти всіх росіян, а владіміра путіна назвала виродком.

"Українці, дорогі мої, любі брати та сестри. Я все ж таки наполягатиму на тому, що ми з вами з однієї сім'ї. А в сім'ї, як відомо, не без виродка. І, на жаль, цей виродок, який оточив себе такими само виродками, перебуває при владі в росії. Та це не означає, що ті, хто живе в росії, що всі росіяни такі ж виродки", - так розпочала свою промову в Instagram Лазарєва.

 
Лазарєва не хоче, щоби українці вважали всіх росіян виродками

Вона звернулася до українців від імені тих своїх співвітчизників, котрі проти війни і котрих зараз називають "зрадниками та ворогами народу". Зі слів Тетяни, російський народ живе в зубожінні та "не знає і не шукає свободи". Тому вона заздрить народові України, який за роки незалежності свою свободу здобув і знає їй ціну.

"Насправді ворог у нас із вами зараз один. Просто він у різних подобах. І у вас він виглядає як зовнішній агресор, проти якого ви згуртувалися. У нас він всередині. Він керує країною", - сказала Лазарєва.

"Я звертаюся до вас, будь ласка, не відвертайтеся від нас. Не відкидайте нас у нашій боротьбі, не проклинайте всіх росіян", - закликала вона.

На думку Тетяни, росіяни дивляться на українців "як на старших братів та сестер", у яких вчаться хоробрості, стійкості та героїзму.

Нагадаємо, за свою проукраїнську позицію Тетяна Лазарєва з батьківщини отримує прокльони та погрози.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Я б їм горлянку перегризла": Лазарєва засудила окупантів та заявила, що не соромиться бути росіянкою

"Моя справа - не мовчати": Ахеджакова про війну росії проти України і про те, чи пробачать колись українці

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів