"Моя справа - не мовчати": Ахеджакова про війну росії проти України і про те, чи пробачать колись українці

7 березня 2022, 14:30

Акторка Лія Ахеджакова вважає, що російські діячі культури мають "розтулити рота" та постаратися зупинити війну, розв'язану володимиром путіним.

Про те, що зараз відбувається в Україні, зірка говорила, майже зриваючись на сльози. А в якийсь момент під час інтерв'ю "Скажи Гордеевой" вона навіть не стрималася та емоційно вигукнула: "Суки!".

 
Лія Ахеджакова належить до небагатьох російських зірок, хто відкрито виступає проти війни

"Коли я зараз бачу, як горить Харків і як ідуть танки, я не можу, я це пережити не можу. Палять Харків, це такі страшні кадри - я думала, таке може бути лише в якомусь фантастичному кіно. Або коли показують велику вітчизняну війну. А Київ, Київ?! Величне місто, прекрасне, доброзичливе, красиве...", - поділилася Лія Меджидівна.


Що стосується тих творчих людей, які відкрито підтримують війну проти України, то акторка щиро не розуміє, "як можна так себе зрадити".

"Деякі цілком усвідомлено вважають, що потрібно захищати владу. Влада в небезпеці. Ми знаємо їхні імена. От я до них і звертаюся. Вони мають рота розтулити. Не на захист влади, яка їм дає якісь преференції, яку вони так полюбили, а на захист України. Це українці з нами (разом) воювали і лежать там по всій Європі... У всіх у нас там друзі, і в Києві, і в Харкові, який зараз бомблять. І коли показують цю картинку - горить Харків, пологовий будинок розбомбили, і показали тіток, які там народжують в підвалі, в якомусь страшному підвалі... Люди гинуть, діти гинуть", - сказала вона.

 
Акторка зізналася, що плаче щоразу, коли дзвонить до Києва

"Людоньки, не мовчіть. Усе одно нам хана", - закликала зірка колег.

На думку Ахеджакової, сподіватися на прощення від українців росіянам у найближчі десятиліття не варто.

"Гадаю, за мого життя точно не пробачать. І я не пробачу. Ніколи не пробачу", - наголосила вона.

"Моя справа - не мовчати і не закривати рота. Може, я неграмотно говорю, може, не так треба говорити, не це треба говорити - але говорити треба", - підсумувала акторка.

 
Ахеджакова закликає колег не мовчати

Нагадаємо, нещодавно прокотилися чутки, буцімто Лія Ахеджакова перевела гроші на підтримку української армії та зібралася їхати з росії. Але згодом це було спростовано. У інтерв'ю актриса теж запевнила, що не збирається нікуди їхати, мовляв, їхати їй нема куди і "нехай їдуть вони".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Ахеджакова: Де ці "86%" прихильників влади, зрозуміти не можу

Ахеджакова: Тепер я - "терористка" по відношенню до Криму

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів